• Шош
  • Коло Друзів
Приватний сектор

Садиба ЗАТИШНА ХАТИНА

Щоб ваш відпочинок у Карпатах був цікавим, захоплюючим та залишив у вашій пам'яті найяскравіші спогади, приїжджайте у приватний сектор «ЗАТИШНА ХАТИНА», який знаходиться в селищі Верховина. Тут вам раді в будь-який час року. Гостям будуть надані комфортні умови проживання в Карпатах за найдоступнішими цінами. Мальовничі гірські ландшафти, квітучі долини, безкрайні полонини та ліси Верховини створили для Вас атмосферу чудового відпочинку в Карпатах. Верховина — це барвисті долини, захоплюючі гірські вершини, ручаї з чистою прозорою водою та чисте гірське повітря.
детальніше
За домовленістю

КІННІ ПРОГУЛЯНКИ ВЕРХОВИНА

Прогулянки на конях (до 5 годин) Верховиною та сусідніми селами, катання в бричці, виїзди на полонину. Взимку катання у санях. Навчання верхової їзди. Вартість прогулянки - 60-80 грн за годину.
детальніше
За домовленістю
Готелі Ресторан Дегустаційний зал

Мотель ПИВОВАР

Зібрались цієї зими у Карпати? Тут є  місце, де за невеликі гроші можна нормально поїсти, заночувати та ще й свіжозвареного пива випити! Нещодавно на околиці селища Верховина, після реконструкції місцевої пивоварні, урочисто та святково відчинив свої двері сучасний триповерховий придорожній відпочинковий комплекс "Пивовар".

детальніше
За домовленістю