База відпочинку ЕЛЬДОРАДО

  • Україна, Закарпатська область, смт. Солотвино, вул. Ю. Гагаріна, 94
  • +38 (096) 331-65-10
  • +38 (063) 616-58-93
  • +38 (067) 310-52-50
  • +38 (067) 355-33-28
  • @ presal@i.ua
завантаження карти...

Опис

База відпочинку "Ельдорадо" розташована безпосередньо біля озера і недалеко від Алергологічної лікарні в Солотвино Тячівського району. Окрім проживання та розваг, тут можна добряче оздоровитися. Солений розчин містить багато рідкісних корисних елементів (бром, силіцій, фтор та багато інших), який дає позитивний ефект при лікування серцево-судинної системи, органів рухового апарату, нервової системи, бронхіту, астми та багато інших. Якщо Ви вирішили провести свій відпочинок у Солотвино, то радимо обрати для проживання саме базу «Ельдорадо». Не сумнівайтеся, що тут Ви прекрасно і цікаво відпочинете.

Проживання

Ельдорадо - це 6 дерев'яних будиночків на 22 номери і двоповерховий дерев'яний котедж на 20 номерів категорії люкс і напівлюкс, що знаходиться біля шахт у Солотвино. На своїй великій території база відпочинку вміщає кафе-їдальню, великий басейн, озеро. В опалювальний сезон база не працює, постійне холодне та гаряче водопостачання.

Номери:

Двоповерховий дерев'яний котедж

Стандарт дво-, чотири-, п'ятимісний — односпальні ліжка, холодильник біля будиночка. Загальний туалет та літній душ.

Дерев'яні будиночки

Напівлюкс дво-, трьох-, чотирьохмісний — двоспальне та односпальні ліжка, телевізор, холодильник, санвузол на поверсі (унітаз, умивальник, душ).

Люкс дво-, трьох-, чотирьохмісний — двоспальне і односпальні ліжка, телевізор, холодильник, санвузол (унітаз, умивальник, душ).

Харчування

В кафе-барі за меню.

Сервіс включений у вартість

Басейн, озеро.

Користування мангалом і столиками, холодильником, лежаками.

Паркінг.

Прибирання кімнат, зміна рушників (1 на особу), зміна постелі — за проханням.

Сервіс за додаткову оплату

Великий плавальний басейн під відкритим небом 11х11 м (глибина — 1,4-1,8 м) .

Оздоровлення

Розчин солотвинських солоних озер належить до високомінералізованих (30-32 г/л), слабколужних, хлоридно-натрієвих лікувальних вод. В соленому розчині і палаговій грязі присутні рідкісні елементи: силіцій, цезій, бром, фтор, рубідій.

Солений розчин і палагові грязі дають позитивний ефект при лікуванні серцево-судинної системи, остаткових явищ флебітів та тромбофлебітів, органів рухомого апарату, нервової системи, урологічних захворювань, псоріазу, шкірних, жіночих, чоловічих проблем, радикуліту, ревматизму, артриту, бронхиту, астми, алергії.

Спелеотерапія — один з методів немедикаментозної реабілітації і лікування захворювань органів дихання, в основі якого лежить використання мікроклімату підземних об'єктів (соляних шахт і карстових печер).

Вартість проживання

Номер

Вартість

Стандарт

5-місний

100 грн(з особи)

Напівлюкс

2-місний

280 грн

3-місний

390 грн

4-місний

520 грн

5-місний

600 грн

Люкс

2-місний(зі зручностями)

400 грн

3-місний(зі зручностями)

500 грн

4-місний(зі зручностями)

600 грн