Садиба ЛУМІНІЦА

  • Україна, Закарпатська область, смт. Солотвино, вул. Ю. Гагаріна, 98
  • +38 (068) 000 06 16
  • +38 (098) 577 90 33

Опис

База відпочинку «ЛУМІНІЦА» розташована у  курортній зоні селища Солотвино, на березі озера, неподалік від Алергологічної лікарні.

Тут ви по-справжньому зможете відпочити від міської суєти, адже тут ви знайдете все необхідне для відмінного відпочинку всією сім`єю.

На турбазі «Лумініца» є можливість пройти курс солетерапія. Це відмінний спосіб зміцнити імунітет для всіх, особливо для алергіків і астматиків.

НОВИНКА!

  • Фіто чан джакузі в Солотвино
  • Чан джакузі з соляною мінеральною водою в Солотвино

(входить у вартість проживанння)

Проживання

База розрахована на 100 місць. На території — 7 двоповерхових котеджів на 36 номерів, кафе-бар з літнім майданчиком, альтанки, мангали, дитячий майданчик, відкритий басейн з мінеральною солоною водою.

Опалення: відсутнє. Водопостачання: холодна та гаряча вода постійно.

Номери:

Дво-, три-, чотиримісний економ — двоспальні або односпальні ліжка, вішалка для одягу, холодильник спільний на 2 номери; роздільні санвузли на території (душові, окремо туалети).

Півлюкс — односпальні ліжка, вішалка для одягу, телевізор, холодильник, стіл на балконі; роздільні санвузли на поверсі (душові, окремо туалети).

Люкс — двоспальне ліжко, вішалка для одягу, телевізор, холодильник; санвузол (душова кабіна, туалет, умивальник). Можливі додаткові місця.

Харчування

У кафе на 50 місць — за меню. Українська кухня, закарпатські страви.

Можна самостійно готувати їжу на кухні для загального користування (газова плита, мийка, посуд).

Поруч є продуктовий магазин.

Сервіс включений у вартість

Паркінг, виклик таксі.

Супутникове телебачення.

Інтернет Wi-Fi.

Зберігання багажу.

Користування мангалом.

Прибирання номерів — за потребою, зміна постелі — 1 раз на 4 дні.

Сервіс за додаткову оплату

Прання та прасування одягу.

Спорт, розваги

Відкритий плавальний басейн (20х10 м).

Дитячий басейн.

Дитячий майданчик.

Оздоровлення

Розчин солотвинських солоних озер належить до високомінералізованих (30-32 г/л), слаболужних, хлоридно-натрієвих лікувальних вод. В солоному розчині і палаговій грязі присутні рідкісні елементи: силіцій, цезій, бром, фтор, рубідій.

Солоний розчин і палагові грязі дають позитивний ефект при лікуванні серцево-судинної системи, остаткових явищ флебітів та тромбофлебітів, органів рухомого апарату, нервової системи, урологічних захворювань, псоріазу, шкірних, жіночих та чоловічих проблем, радикуліту, ревматизму, артриту, бронхиту, астми, алергії.

Спелеотерапія — один з методів немедикаментозної реабілітації і лікування захворювань органів дихання, в основі якого лежить використання мікроклімату підземних об'єктів (соляних шахт і карстових печер).

Можна придбати соляні лампи (ефект барокамер, соляних шахт).