VILLA «DALLAS»

  • Україна, Закарпатська область, смт. Солотвино
  • +38 (067) 600 65 26
  • +38 (096) 669 81 96

Опис

Шукаєте ідеальне місце як для відпочинку, так і для оздоровлення? Для цього прекрасно підходить солоні озера в курорті Солотвино на Закарпатті. Гостинно запрошуємо всіх гостей в базу відпочинку «DALLAS»! Тут Ви зможете не лише комфортно відпочити і чудово провести час, а й насолодитись чудовим гірським повітрям та краєвидами. Насамперед Солотвино асоціюється з оздоровчим відпочинком для всієї сім’ї, оскільки великі солоні озера та лікувальні грязі діють на організм людини дуже корисно і допомагають лікувати цілий ряд недугів та загартуватися на весь рік.


До Ваших послуг (безкоштовно для проживаючих), три басейни з підігрівом і встановленою системою фільтрацією води: дитячий, солоний і прісний з джакузі. Поруч з басейнами знаходяться лежаки, на яких Ви будете насолоджуватися красою закарпатських гір і загорятимеш на сонечку, смакуючи прохолодний напій.

База відпочинку в Солотвино «Даллас» — це два триповерхові дерев’яні котеджі (2016 та 2017 року побудови) з усіма необхідними зручностями. Для Вас тут створені гарні умови для відпочинку сім’єю і з друзями. Оздоровитися можна за допомогою солоних озер, що корисно впливають на організм людини і допомагають загартуватися на весь рік. На території бази відпочинку «DALLAS» Ви зможете не тільки чудово провести час, а й помилуватися навколишніми видами мальовничих Карпат.

Проживання

Пропонуємо Вам відпочинок у дерев'яних котеджах, в якому є 30 номерів "люкс".

Номери:

30 двомісних номерів люкс, в яких для Вашого комфорту є:

санвузол

телевізор

холодильник

Харчування

Смачна домашня кухня. Бар на палубі. Є кухня для самостійного приготування їжі.

Сервіс за додаткову оплату

Соляна кімната
Гаряча бочка

Спорт, розваги

1. Мангали

2. Альтанки

3. Стоянка

4. Басейн з підігрівом