База відпочинку «Горицвіт»

  • Україна, Закарпатська обл., смт. Солотвино
  • +38 097 960 59 79
  • +38 097 960 40 20

Опис

База відпочинку «Горицвіт» складається з котеджів і ресторану.

На території: дорослі басейни - солений і прісний, дитячий басейни з підсвіткою джакузі, альтанки, мангали, загальний душ, літня кухня.

Проживання

Триповерховий будинок:

На першому поверсі 7 номерів: в кожному номері двоспальне ліжко + 2 дитячі ліжка, телевізор, холодильник, санвузол (туалет, умивальник, душова кабіна).

На другому поверсі 7 номерів: в кожному номері двоспальне ліжко + 1 дитяче ліжко, телевізор, холодильник, санвузол (туалет, умивальник, душова кабіна).

На третьому поверсі 7 номерів: в кожному номері двоспальне ліжко, телевізор, холодильник, санвузол (туалет, умивальник, душова кабіна).

 


Харчування

Можна самостійно приготувати їжу на кухні загального користування (газова плита, мийка, посуд).
Ресторан закарпатської кухні

Сервіс включений у вартість

WIFI, Автостоянка, користування басейнами, альтанки, мангали.

Оздоровлення

Карстові солені озера смт Солотвино утворились на місці виходу на поверхню куполу солотвинського масиву кам'яної солі. Найбільше із них о. Кунігунда. Загальна площа озера складає близько 800-1000 м.кв.
Вода цих ропних озер за своїм складом належить до бромних хлоридних натрієвих слабокислих слаботермальних розсолів типу Усть-Качка.
При купанні в озері відчуття розслаблення та невагомості нагадують ефект Мертвого моря, до якого соляні озера наближаються за концентрацією солей.