yat kiralama

База відпочинку "Палсір"

  • Україна, Закарпатська область, смт. Солотвино, вул. Озерна, 39
  • +38 (096) 611 55 55
завантаження карти...

Опис

База відпочинку "Палсір" у Солотвино відкрилась в 1997 році і є однією з перших баз відпочинку, що знаходилась на солених озерах. З бази відпочинку відкривається прекрасний краєвид на озера. 

Вода містить галофільні мікроорганізми, які під дією ультрафіолету виробляють галородопсин, який має лікувальні властивості при шкірних захворюваннях, зокрема таких як псоріаз. Крім того позитивний ефект простежується при деяких видах дерматитів.

В озері є грязі, які за своїми лікувальним властивостями прирівнюються до Одеських і Кримських грязей, що використовуються для лікування захворювань опорно-рухового апарату.

Проживання

На території бази розміщені 9 2-х поверхових будинків, без зручностей, (4 місця знизу і 2 місця зверху), а для охочих відпочити зі зручностями 2 будинки-люкс та готель на 10 люкс номерів із всіма зручностями (душ, туалет, холодильник, супутникове телебачення). 

Новий 3-х поверховий будинок: 10 номерів (4 номери по 2 місця, 4 номери - 4х місні та 2 - 4х місні, просторі люкси з додатковою кімнатою та можливістю доставити додаткове ліжко). 

У будинку: 
2- х містний люкс (душ, туалет супутникове тв, холодильник).
4-х місних люкс (душ, туалет супутникове тв, холодтльник + диван).
4-х місний просторий люкс (душ, туалет супутникове тв, холодтльник + додаткова кімната).

Харчування

Ресторан

Сервіс включений у вартість

Для любителів відпочинку просто неба у власних палатках - існують відведені для цього місця. Також на території бази розташовані 2 душі з холодною та гарячою водою. Присутні також бар та кухня, де завжди готові пригостити Вас різними напоями та домашніми стравами. 

Родзинкою бази являються басейни із солоною водою, один з яких містить "джакузі”, а для найменших відпочиваючих невеличка дитяча галявина, та надувні гірки які не залишать малечу байдужою.
Завітайте до нас і не пошкодуєте. До зустрічі.