Косонь

Чудодійні гарячі термальні води що розташовані в Косино, Берегівському районі відомі на весь західний край України і за її межі. Термальні води розміщенні на шлейфі залягання мінеральних термальних вод, що проходить через Францію, Італію, Іспанію, Сербію, Хорватію, Австрію, Швейцарію та Балкани. В Україні цей шлейф охоплює Закарпаття, в тому числі Виноградівський і Берегівський райони, де, не подалік від села Косино розташований всім відомий комплекс КОСИНО. На території комплексу КОСИНО розташовано декілька термальних басейнів із лежаками де можна відпочити або перейти в чайну кімнату, душову, роздягальню, масажний кабінет чи магазин комплексу, температура в термальних басейнах +41°C. Чудовий і незабутній оздоровчий відпочинок в Косино для родини в зимку і літом на термальних басейнах. Отримавши задоволення від термальних басейнів Ви можете насолодитись відпочинком в приватних садибах де за різними цінами Ви зможете знайти кімнату чи цілий будинок з усіма зручностями. Для оздоровлення і відпочинку тут створені всі умови, цікаві ресторанчики з європейською і угорською кухнею, смачна кава і кондитерські вироби! Весь час відбуваються екскурсійні тури по Берегівському району туристичними операторами і перевізниками. Вам буде цікаво відвідати і скоштувати смачні страви в ресторанчиках, скоштувати вина в дегустаційних залах, ознайомитись з культурою цього краю. Суміш цікавих подій та розваг, народних гулянь. У кожного є можливість поринути в усі тонкощі вина, про дегустувати кращі зразки цього напою, скуштувати різні сорти сиру. Окрім того, на гостей чекають: гучні гуляння, рицарські бої, марші та концерти. Ви і ваші діти зможете насолоджуватися місцевими колоритами, а також займатися активними видами відпочинку. Для цього вам достатньо просто приїхати на цей курорт і відчути його атмосферу. Косино вам сподобається і ніколи не розчарує.

Приватний сектор

Садиба "У Михайла"

Запрошуємо всіх гостей в чудову садибу «У Михайла»! Пропонуємо Вам відпочити від міських буднів, шумних доріг та трас, посеред прекрасної природи. Також маєте можливість розслабитись в термальних басейнах.
детальніше
За домовленістю
Приватний сектор

Садиба У Ігоря

Відпочинок Косонь, чудовий і незабутній оздоровчий відпочинок в Косино для усієї родини як взимку так і літом на термальних басейнах. Люди, які приїжджають сюди вперше, вже з самого початку відпочинку відзначають небувалу легкість та приплив енергії. Отримавши задоволення від термальних басейнів Ви можете насолодитись відпочинком У ІГОРЯ. Садиба знаходиться в центрі селища Косино, поруч - піцерія, кілька магазинів, аптека, зупинка маршрутних таксі (до Берегово); поруч "Термальні води Косино".
детальніше
За домовленістю
Приватний сектор

Будинок «ЗАТИШНА ХАТИНКА»

Пропонуємо Вам відпочинок у прекрасному куточку Закарпаття –Берегівщини! Будинок «Затишна хатинка» розташована в селі Косонь, 5 км від термальних вод Косино, де ви зможете повністю оздоровитись, а також відпочити тілом і душею.
детальніше
За домовленістю
Приватний сектор

Садиба ХАТИНКА ГАЛИНКА

  Пропонуємо вашій увазі чудовий і незабутній оздоровчий відпочинок в Косино для родини в зимку і літом на термальних басейнах - садиба «Хатинка Галинка». Садиба розміщена не далеко від басейну з термальними водами. Тому у цій унікальній зоні Карпат, з дуже чистим повітрям, неповторно красивими гірськими ландшафтами, абсолютно недорого,  Ви зможете відпочити в Берегово Закарпаття (Карпати), поправити власне здоров’я і забрати з собою море прекрасних вражень і фото.
детальніше
За домовленістю
Готелі Ресторан

МОТЕЛЬ-РЕСТОРАН «КУЛОЧ»

   Мотель-ресторан «Кулоч» розташований за 40 км від м.Мукачева, за 22 км від м.Берегова, за 3 км від «Термальних вод» та за 200 м від центра с.Косонь.
детальніше
За домовленістю
Приватний сектор

Садиба «ХАТИНКА ІШТВАНА»

Бажаєте провести відпочинок неподалік від термальних басейнів ? Плануєте комфортно відпочити в Берегово ? Завітайте у садибу «Хатинку Іштвана». Це приватний сектор Закарпаття. Гарне місце, яке порадує чудовими пейзажами та приємним відпочинком.
детальніше
За домовленістю
Приватний сектор

Будинок «У СВІТЛАНИ»

Будинок відпочинку «У Світлани» розташований у селі Косонь, 1,5 км від термальних басейнів, 20 км до міста Берегове.
детальніше
За домовленістю
Приватний сектор

Будинок відпочинку «У Богдана»

Запрошуємо всіх гостей в чудовий будинок відпочинку «У Богдана» ! Пропонуємо Вам відпочити від міських буднів, шумних доріг та трас, посеред прекрасної природи. Також маєте можливість розслабитись в термальних басейнах.
детальніше
За домовленістю