404 Not Found

404

Not Found

The resource requested could not be found on this server!


Proudly powered by LiteSpeed Web Server

Please be advised that LiteSpeed Technologies Inc. is not a web hosting company and, as such, has no control over content found on this site.

Котедж "Софа"

  • Україна, Закарпатська обл., смт Солотвино
  • +38 068 216 18 19
  • +38 097 644 4399
  • +38 095 566 2937

Опис

Новий дерев’яний котедж «Софа» розташований у курортній зоні селища Солотвино, на березі озера, неподалік від Алергологічної лікарні.

Проживання

Двоповерховий котедж на 24 місць.

На першому і другому поверхах шість чотиримісних кімнат ( у кожній є 2  двоспальні ліжка, шафа для одягу, телевізор, холодильник);  санвузол (душова кабіна, туалет, умивальник). Три номери з кондиціонерами (кондиціонери за додаткову оплату)ю

Водопостачання: холодна вода постійно, гаряча — бойлер на 100 л. 

На території — кухня для самостійного приготування їжі, тераса, мангал, гойдалка.

Харчування

Можна самостійно приготувати їжу на кухні загального користування (газова плита, мийка, посуд).
До найближчого кафе та магазину — 100 м.

Сервіс включений у вартість


Паркінг, виклик таксі. 

Супутникове телебачення. 

Інтернет Wi-Fi. 

Користування мангалом. 

Сервіс за додаткову оплату

Кондиціонери

Оздоровлення

Розчин солотвинських солоних озер належить до високомінералізованих (30-32 г/л), слабколужних, хлоридно-натрієвих лікувальних вод. В соленому розчині і палаговій грязі присутні рідкісні елементи: силіцій, цезій, бром, фтор, рубідій. 
Солений розчин і палагові грязі дають позитивний ефект при лікуванні серцево-судинної системи, остаткових явищ флебітів та тромбофлебітів, органів рухомого апарату, нервової системи, урологічних захворювань, псоріазу, шкірних, жіночих, чоловічих проблем, радикуліту, ревматизму, артриту, бронхиту, астми, алергії. 
Спелеотерапія — один з методів немедикаментозної реабілітації і лікування захворювань органів дихання, в основі якого лежить використання мікроклімату підземних об'єктів (соляних шахт і карстових печер).