Котедж "Софа"

  • Україна, Закарпатська обл., смт Солотвино
  • +38 068 216 18 19
  • +38 097 644 4399
  • +38 095 566 2937

Опис

Новий дерев’яний котедж «Софа» розташований у курортній зоні селища Солотвино, на березі озера, неподалік від Алергологічної лікарні. Вартість проживання з 1 вересня 300 грн з людини.

Проживання

Двоповерховий котедж на 37 місць.

На першому і другому поверхах сім чотиримісних кімнат ( у кожній є 2  двоспальні ліжка, шафа для одягу, телевізор, холодильник);  санвузол (душова кабіна, туалет, умивальник). Три номери з кондиціонерами (кондиціонери за додаткову оплату)

Три номери тримісні ( у кожному є одне двоспальне ліжко, односпальне ліжко, шафа для одягу, телевізор, холодильник);  санвузол (душова кабіна, туалет, умивальник)

Водопостачання: холодна вода постійно, гаряча — бойлер на 100 л. 

На території прісний басейн з джакузі з підігрівом і чан солоною водою

На території — кухня для самостійного приготування їжі, тераса, мангал, гойдалка.

Харчування

Можна самостійно приготувати їжу на кухні загального користування (газова плита, мийка, посуд).
До найближчого кафе та магазину — 100 м.

Сервіс включений у вартість

Басейн з підігрівом

Чан джакузі з солоною водою

Паркінг, виклик таксі. 

Супутникове телебачення. 

Інтернет Wi-Fi. 

Користування мангалом. 

Сервіс за додаткову оплату

Кондиціонери

Оздоровлення

Розчин солотвинських солоних озер належить до високомінералізованих (30-32 г/л), слабколужних, хлоридно-натрієвих лікувальних вод. В соленому розчині і палаговій грязі присутні рідкісні елементи: силіцій, цезій, бром, фтор, рубідій. 
Солений розчин і палагові грязі дають позитивний ефект при лікуванні серцево-судинної системи, остаткових явищ флебітів та тромбофлебітів, органів рухомого апарату, нервової системи, урологічних захворювань, псоріазу, шкірних, жіночих, чоловічих проблем, радикуліту, ревматизму, артриту, бронхиту, астми, алергії. 
Спелеотерапія — один з методів немедикаментозної реабілітації і лікування захворювань органів дихання, в основі якого лежить використання мікроклімату підземних об'єктів (соляних шахт і карстових печер).