БАЗА ВІДПОЧИНКУ «LА MOARA»

  • Україна, Закарпатська обл., смт. Солотвино, вул. Кранге 78
  • +380988212872

Опис

База відпочинку «Lа Moara» розташована за 200 м від центрального озера, в курортній зоні. На території, 14 будинків шале – стандарт, три будинки шале – люкс, двоповерховий котедж, гойдалка, мангали, кафе, магазин.

Проживання

14 чотиримісних будинків шале – в кожному чотири односпальні ліжка, холодильник, санвузол загальний ( душ, туалет)

Люкс двомісний – двоспальне ліжко, холодильник, санвузол ( душ ( постійно тепла вода), туалет).

Двоповерховий котедж – на першому поверсі дві кімнати : в одній двоспальне ліжко, в другій розкладний диван, санвузол ( душ, туалет). На другому поверсі –дві кімнати в кожній двоспальне ліжко.

Харчування

У кафе за меню, комплексні обіди.

Є кухня для самостійного приготування їжі

Сервіс включений у вартість

Wi-Fi.

Паркінг.

Альтанка.

Мангал.

Оздоровлення

Розчин солотвинських солоних озер належить до високомінералізованих (30-32 г/л), слаболужних, хлоридно-натрієвих лікувальних вод. В солоному розчині і палаговій грязі присутні рідкісні елементи: силіцій, цезій, бром, фтор, рубідій.
Солоний розчин і палагові грязі дають позитивний ефект при лікуванні серцево-судинної системи, остаткових явищ флебітів та тромбофлебітів, органів рухомого апарату, нервової системи, урологічних захворювань, псоріазу, шкірних, жіночих та чоловічих проблем, радикуліту, ревматизму, артриту, бронхиту, астми, алергії.
Спелеотерапія — один з методів немедикаментозної реабілітації і лікування захворювань органів дихання, в основі якого лежить використання мікроклімату підземних об'єктів (соляних шахт і карстових печер).

Вартість проживання

Вартість проживання від 100 грн з людини