404 Not Found

404

Not Found

The resource requested could not be found on this server!


Proudly powered by LiteSpeed Web Server

Please be advised that LiteSpeed Technologies Inc. is not a web hosting company and, as such, has no control over content found on this site.

Соляна кімната Солотвино

  • Україна, Закарпатська обл., смт. Солотвино, вул.Спортивна, 116
  • +380672389757

Опис

Виготовлення та реалізація солевих ламп із запасів солі з Солотвина.

Будівництво соляних кімнат різноманітних дизайнів з солотвинської солі.

 

Соляні лампи - це світильники, які зроблені з природного кристала солі. Соляний світильник має лампочку з невеликою потужністю. За допомогою її нагрівання виконується природна іонізація приміщення. Лікувальні властивості соляних світильників забезпечуються великою кількістю негативних іонів, які знаходяться в приміщення навколо лампи.

 

Соляні світильники зменшують ризик захворювань дихальної системи. Також, доведено заспокійливі дії соляних ламп. При цьому можна включити світильник і спокійно лягти спати.

 

Сьогодні в повітрі через забруднюючих речовин, а також електронної техніки переважають позитивно заряджені іони, які можуть негативно впливати на здоров'я людини. Деякі люди особливо чутливі до такого дисбалансу. Катіони згубно впливають на дихальну, нервову і гормональну систему.

 

Призначення соляної лампи

 

Соляна лампа це: неповторний і органічний дизайн; можливість використання вдома і на роботі; відсутність протипоказань до застосування; профілактика і лікування захворювань дихальної і нервової системи; іонізуюче і антибактеріальну дію; нейтралізація електромагнітного випромінювання.

 

Соляні лампи Солотвино, будівництвництво соляних кімнат в Закарпатті, соляні лампи від виробника. Соляна кімната Солотвино