Соляна кімната Солотвино

  • Україна, Закарпатська обл., смт. Солотвино, вул.Спортивна, 116
  • +380672389757

Опис

Виготовлення та реалізація солевих ламп із запасів солі з Солотвина.

Будівництво соляних кімнат різноманітних дизайнів з солотвинської солі.

 

Соляні лампи - це світильники, які зроблені з природного кристала солі. Соляний світильник має лампочку з невеликою потужністю. За допомогою її нагрівання виконується природна іонізація приміщення. Лікувальні властивості соляних світильників забезпечуються великою кількістю негативних іонів, які знаходяться в приміщення навколо лампи.

 

Соляні світильники зменшують ризик захворювань дихальної системи. Також, доведено заспокійливі дії соляних ламп. При цьому можна включити світильник і спокійно лягти спати.

 

Сьогодні в повітрі через забруднюючих речовин, а також електронної техніки переважають позитивно заряджені іони, які можуть негативно впливати на здоров'я людини. Деякі люди особливо чутливі до такого дисбалансу. Катіони згубно впливають на дихальну, нервову і гормональну систему.

 

Призначення соляної лампи

 

Соляна лампа це: неповторний і органічний дизайн; можливість використання вдома і на роботі; відсутність протипоказань до застосування; профілактика і лікування захворювань дихальної і нервової системи; іонізуюче і антибактеріальну дію; нейтралізація електромагнітного випромінювання.

 

Соляні лампи Солотвино, будівництвництво соляних кімнат в Закарпатті, соляні лампи від виробника. Соляна кімната Солотвино