404 Not Found

404

Not Found

The resource requested could not be found on this server!


Proudly powered by LiteSpeed Web Server

Please be advised that LiteSpeed Technologies Inc. is not a web hosting company and, as such, has no control over content found on this site.

Садиба «МІМОЗА»

  • Україна, Закарпатська обл., смт. Солотвино, вул. Озерна, 95
  • +38 (067) 988 82 33
  • +38 067 767 77 37

Опис

Садиба «МІМОЗА» розташована у курортній зоні селища Солотвино на березі озера, неподалік від Алергологічної лікарні.

Проживання

На закритій території розташований двоповерховий будинок на 5 номерів, тераса з кухнею та обідніми столами, альтанки, мангал, гойдалка, батут.


Водопостачання: холодна вода постійно, гаряча — бойлер на 100 л.

 

Номери:

 

Тримісний економ (1 номер) — 3 односпальні ліжка, вішалка для одягу, телевізор, холодильник; санвузол на території (душ; окремо — туалет, умивальник).
Чотиримісний (3 номери) — двоспальне та 2 односпальні ліжка, вішалка для одягу, телевізор, у двох номерах є холодильник; санвузол (душ, туалет, умивальник).

 

П'ятимісний (1 номер) — 2 двоспальні та односпальне ліжка, вішалка для одягу, телевізор, холодильник; санвузол (душ, туалет, умивальник).

Можлива оренда будинку повністю.

Харчування

Можна самостійно готувати їжу на кухні для загального користування (газова плита, мікрохвильова піч, холодильник, електрочайник, посуд, мийка, обідні соли).
Поряд є кафе та продуктовий магазин.

Сервіс включений у вартість

Паркінг.
Супутникове телебачення (канали у вільному доступі).
Інтернет Wi-Fi.
Користування мангалом.
Можна привозити домашніх тварин.
Прибирання номерів, зміна постелі та рушників (2 на особу) — за потребою.

Спорт, розваги

Поруч басейни з солоною водою, аквапарк Солотвино, солоне озеро

Оздоровлення

Розчин солотвинських солоних озер належить до високомінералізованих (30-32 г/л), слаболужних, хлоридно-натрієвих лікувальних вод. В солоному розчині і палаговій грязі присутні рідкісні елементи: силіцій, цезій, бром, фтор, рубідій.
Солоний розчин і палагові грязі дають позитивний ефект при лікуванні серцево-судинної системи, остаткових явищ флебітів та тромбофлебітів, органів рухомого апарату, нервової системи, урологічних захворювань, псоріазу, шкірних, жіночих та чоловічих проблем, радикуліту, ревматизму, артриту, бронхиту, астми, алергії.
Спелеотерапія — один з методів немедикаментозної реабілітації і лікування захворювань органів дихання, в основі якого лежить використання мікроклімату підземних об'єктів (соляних шахт і карстових печер).