Садиба «МІМОЗА»

  • Україна, Закарпатська обл., смт. Солотвино, вул. Озерна, 95
  • +38 (067) 988 82 33
  • +38 067 767 77 37

Опис

Садиба «МІМОЗА» розташована у курортній зоні селища Солотвино на березі озера, неподалік від Алергологічної лікарні. На території басейн з солоною та прісною водою.

Проживання

На закритій території розташований двоповерховий будинок на 5 номерів, тераса з кухнею та обідніми столами, альтанки, мангал, гойдалка, батут.


Водопостачання: холодна вода постійно, гаряча — бойлер на 100 л.

 

Номери:

 

Тримісний економ (1 номер) — 3 односпальні ліжка, вішалка для одягу, телевізор, холодильник; санвузол на території (душ; окремо — туалет, умивальник).
Чотиримісний (3 номери) — двоспальне та 2 односпальні ліжка, вішалка для одягу, телевізор, у двох номерах є холодильник; санвузол (душ, туалет, умивальник).

 

П'ятимісний (1 номер) — 2 двоспальні та односпальне ліжка, вішалка для одягу, телевізор, холодильник; санвузол (душ, туалет, умивальник).

Можлива оренда будинку повністю.

Харчування

Можна самостійно готувати їжу на кухні для загального користування (газова плита, мікрохвильова піч, холодильник, електрочайник, посуд, мийка, обідні соли).
Поряд є кафе та продуктовий магазин.

Сервіс включений у вартість

Паркінг.
Супутникове телебачення (канали у вільному доступі).
Інтернет Wi-Fi.
Користування мангалом.
Можна привозити домашніх тварин.
Прибирання номерів, зміна постелі та рушників (2 на особу) — за потребою.

Спорт, розваги

Поруч басейни з солоною водою, аквапарк Солотвино, солоне озеро

Оздоровлення

Розчин солотвинських солоних озер належить до високомінералізованих (30-32 г/л), слаболужних, хлоридно-натрієвих лікувальних вод. В солоному розчині і палаговій грязі присутні рідкісні елементи: силіцій, цезій, бром, фтор, рубідій.
Солоний розчин і палагові грязі дають позитивний ефект при лікуванні серцево-судинної системи, остаткових явищ флебітів та тромбофлебітів, органів рухомого апарату, нервової системи, урологічних захворювань, псоріазу, шкірних, жіночих та чоловічих проблем, радикуліту, ревматизму, артриту, бронхиту, астми, алергії.
Спелеотерапія — один з методів немедикаментозної реабілітації і лікування захворювань органів дихання, в основі якого лежить використання мікроклімату підземних об'єктів (соляних шахт і карстових печер).