Закарпатська областьТячівський районСолотвиноБаза відпочинку «ПЕРЛИНА КАРПАТ»

База відпочинку «ПЕРЛИНА КАРПАТ»

  • Україна, Закарпатська обл., смт. Солотвино
  • +38 (097) 400-77-55

Опис

База відпочинку «ПЕРЛИНА КАРПАТ» у курортній зоні селища Солотвино, на березі озера, неподалік від Алергологічної лікарні.


База розрахована на 50 місць. На території — триповерховий будинок, бар з літнім майданчиком, альтанки, мангали, дитячий майданчик, відкритий басейн з солоною водою та дитячий басейн з прісною водою.

 

Опалення: відсутнє.
Водопостачання: холодна вода постійно, гаряча — бойлер на 100 л у кожному номері.


Проживання

Двомісний — двоспальне або 2 односпальні ліжка, шафа або вішалка для одягу, стіл зі стільцями, телевізор, холодильник; санвузол (душ, туалет, умивальник).

 

Тримісний — двоспальне та односпальне або 3 односпальні ліжка, шафа або вішалка для одягу, стіл зі стільцями, телевізор, холодильник; санвузол (душ, туалет, умивальник).


Чотиримісний — двоспальне та двоярусне або 2 односпальні та двоярусне або 4 односпальні ліжка, шафа або вішалка для одягу, стіл зі стільцями, телевізор, холодильник; санвузол (душ, туалет, умивальник).

Харчування

Можна самостійно готувати їжу на кухні для загального користування (газова плита, мікрохвильова піч, холодильник, електрочайник, посуд, мийка).
Поряд є кафе та продуктовий магазин.
Можна замовити доставку страв з ресторану поряд.

Сервіс включений у вартість

Паркінг, виклик таксі.
Супутникове телебачення.
Інтернет Wi-Fi.
Користування мангалом.
Користування праскою, феном.
Користування шизлонгами та парасолями біля басейну.
Прибирання номерів, зміна постелі та рушників (1 на особу) — за потребою

Оздоровлення

Розчин солотвинських солоних озер належить до високомінералізованих (30-32 г/л), слаболужних, хлоридно-натрієвих лікувальних вод. В солоному розчині і палаговій грязі присутні рідкісні елементи: силіцій, цезій, бром, фтор, рубідій.
Солоний розчин і палагові грязі дають позитивний ефект при лікуванні серцево-судинної системи, остаткових явищ флебітів та тромбофлебітів, органів рухомого апарату, нервової системи, урологічних захворювань, псоріазу, шкірних, жіночих та чоловічих проблем, радикуліту, ревматизму, артриту, бронхиту, астми, алергії.
Спелеотерапія — один з методів немедикаментозної реабілітації і лікування захворювань органів дихання, в основі якого лежить використання мікроклімату підземних об'єктів (соляних шахт і карстових печер).

Вартість проживання

За домовленістю