404 Not Found

404

Not Found

The resource requested could not be found on this server!


Proudly powered by LiteSpeed Web Server

Please be advised that LiteSpeed Technologies Inc. is not a web hosting company and, as such, has no control over content found on this site.

Приватний будинок "Солотвино"

  • Україна, Закарпатська область, смт. Солотвино
  • +38 096 735 57 07 Юра
  • +38 068 081 78 75 Діана

Опис

Приватний будинок в Солотвино розташований на відстані 350 м до соляних басейнів. Це новий товстостінний двоперховий цегляний будинок – прохолодно влітку

Проживання

На закритій території розташований двоповерховий будинок на 6 номерів, кухня для загального користування, альтанки, мангал, батут для дітей, парковка для авто

До Ваших послуг:дво, чотири та пятимісні кімнати з усіма зручностями - в кожній кімнаті холодильник, санвузол (душова кабіна, туалет, умивальник).

Водопостачання: холодна та гаряча вода постійно.


Харчування

Можна самостійно готувати їжу на кухні для загального користування (газова плита, мікрохвильова піч, електрочайник, посуд, мийка).
До найближчого магазину — 100 м.

До найближчого ресторану 300 м.


Сервіс включений у вартість

Паркінг, виклик таксі.  
Інтернет Wi-Fi. 
Користування мангалом. 

Безкоштовна доставка з Ресторану „Family “

Оздоровлення

Розчин солотвинських солоних озер належить до високомінералізованих (30-32 г/л), слаболужних, хлоридно-натрієвих лікувальних вод. В солоному розчині і палаговій грязі присутні рідкісні елементи: силіцій, цезій, бром, фтор, рубідій. 
Солоний розчин і палагові грязі дають позитивний ефект при лікуванні серцево-судинної системи, остаткових явищ флебітів та тромбофлебітів, органів рухомого апарату, нервової системи, урологічних захворювань, псоріазу, шкірних, жіночих та чоловічих проблем, радикуліту, ревматизму, артриту, бронхиту, астми, алергії. 
Спелеотерапія — один з методів немедикаментозної реабілітації і лікування захворювань органів дихання, в основі якого лежить використання мікроклімату підземних об'єктів (соляних шахт і карстових печер).