Приватний будинок "Солотвино"

  • Україна, Закарпатська область, смт. Солотвино
  • +380967355707

Опис

Приватний будинок в Солотвино розташований на відстані 350 м до соляних басейнів. Це новий товстостінний двоперховий цегляний будинок – прохолодно влітку

Проживання

На закритій території розташований двоповерховий будинок на 6 номерів, кухня для загального користування, альтанки, мангал, батут для дітей, парковка для авто

До Ваших послуг:дво, чотири та пятимісні кімнати з усіма зручностями - в кожній кімнаті холодильник, санвузол (душова кабіна, туалет, умивальник).

Водопостачання: холодна та гаряча вода постійно.


Харчування

Можна самостійно готувати їжу на кухні для загального користування (газова плита, мікрохвильова піч, електрочайник, посуд, мийка).
До найближчого магазину — 100 м.

До найближчого ресторану 300 м.


Сервіс включений у вартість

Паркінг, виклик таксі.  
Інтернет Wi-Fi. 
Користування мангалом. 

Безкоштовна доставка з Ресторану „Family “

Оздоровлення

Розчин солотвинських солоних озер належить до високомінералізованих (30-32 г/л), слаболужних, хлоридно-натрієвих лікувальних вод. В солоному розчині і палаговій грязі присутні рідкісні елементи: силіцій, цезій, бром, фтор, рубідій. 
Солоний розчин і палагові грязі дають позитивний ефект при лікуванні серцево-судинної системи, остаткових явищ флебітів та тромбофлебітів, органів рухомого апарату, нервової системи, урологічних захворювань, псоріазу, шкірних, жіночих та чоловічих проблем, радикуліту, ревматизму, артриту, бронхиту, астми, алергії. 
Спелеотерапія — один з методів немедикаментозної реабілітації і лікування захворювань органів дихання, в основі якого лежить використання мікроклімату підземних об'єктів (соляних шахт і карстових печер).