База відпочинку ЕЛІТ

  • Україна, Закарпатська область, c. Солотвино, вул. Гагаріна, 58
  • +38096 808 9393

Опис

База відпочинку «Еліт» знаходиться в центральній частині Солотвино. На території бази є природнє солене озеро з лікувальними грязями, басейн з соленою водою з підігрівом, басейн з прісною водою, джакузі, чан, соляна кімната, дитячий басейн. Також на березі озера є бар, стоянка. Є можливість самостійно готувати на газовій плиті. На території: альтанки, ресторан, мангал, кухня.

Проживання

База відпочинку «Еліт» - двоповерховий дерев'яний будинок на 8 номерів. На території: солоне озеро з лікувальними грязями, великий басейн з солоною йодованою водою і підігрівом, прісний басейн для ігор у волейбол, дитячий басейн з прісною водою, джакузі, чан, дитячий майданчик, лежаки, парасольки, альтанка, соляна кімната, кафе-бар, парковка, мангал. 

Номери:

Номери двомісних. Холодильник, TV, вигоди (душ, туалет, умивальник), електрочайник, двоспальне ліжко.

Номер 3-х місний. Односпальне ліжко і розкладний диван. Холодильник, TV, вигоди (душ, туалет, умивальник), електрочайник.

Номери 4-х місний.

Номер 5-ти місний

Номер двокімнатний

Будинок з власною терасою  та кухнею для самостійного приготування їжі 

Харчування

Комплексне харчування по меню, або самостійно готувати ( електроплита, мікрохвильова піч, посуд) . Домашня, угорська, закарпатська кухня.

Сервіс включений у вартість

Паркування
Мангал
Користування кухнею

Користування басейнами

Сервіс за додаткову оплату


Соляна кімната, чан.

Оздоровлення

Розчин солотвинських солоних озер належить до високомінералізованих (30-32 г/л), слабколужних, хлоридно-натрієвих лікувальних вод. В соленому розчині і палаговій грязі присутні рідкісні елементи: силіцій, цезій, бром, фтор, рубідій.

Солений розчин і палагові грязі дають позитивний ефект при лікуванні серцево-судинної системи, остаткових явищ флебітів та тромбофлебітів, органів рухомого апарату, нервової системи, урологічних захворювань, псоріазу, шкірних, жіночих, чоловічих проблем, радикуліту, ревматизму, артриту, бронхиту, астми, алергії.

Спелеотерапія — один з методів немедикаментозної реабілітації і лікування захворювань органів дихання, в основі якого лежить використання мікроклімату підземних об'єктів (соляних шахт і карстових печер)