404 Not Found

404

Not Found

The resource requested could not be found on this server!


Proudly powered by LiteSpeed Web Server

Please be advised that LiteSpeed Technologies Inc. is not a web hosting company and, as such, has no control over content found on this site.

База відпочинку ЕЛІТ

  • Україна, Закарпатська область, c. Солотвино, вул. Гагаріна, 58
  • +38 (096) 808-93-93
  • +38 (096) 31-11-770
  • +38 (097) 767 70 22

Опис

База відпочинку «Еліт» знаходиться в центральній частині Солотвино. На території бази є природнє солене озеро з лікувальними грязями, басейн з прісною водою, дитячий басейн. Також на березі озера є бар, стоянка. Є можливість самостійно готувати на газовій плиті. На території: альтанки, ресторан, мангал, кухня.

Проживання

База відпочинку «Еліт» - двоповерховий дерев'яний будинок на 8 номерів. На території: солоне озеро з лікувальними грязями, великий басейн з солоною йодованою водою і підігрівом, прісний басейн для ігор у волейбол, дитячий басейн з прісною водою, чан, дитячий майданчик, лежаки, парасольки, альтанка, соляна кімната, кафе-бар, парковка, мангал. 

Номери:

2 номери двомісних. Холодильник, TV, вигоди (душ, туалет, умивальник), електрочайник, двоспальне ліжко.

1 номер 3-х місний. Односпальне ліжко і розкладний диван. Холодильник, TV, вигоди (душ, туалет, умивальник), електрочайник.

1 номери 4-х місний.


Харчування

Комплексне харчування по меню, або самостійно. Домашня, угорська, закарпатська кухня.

Сервіс включений у вартість

Паркування
Мангал
Користування кухнею

Сервіс за додаткову оплату

Користування лежаками
Соляна кімната, чан.

Оздоровлення

Розчин солотвинських солоних озер належить до високомінералізованих (30-32 г/л), слабколужних, хлоридно-натрієвих лікувальних вод. В соленому розчині і палаговій грязі присутні рідкісні елементи: силіцій, цезій, бром, фтор, рубідій.

Солений розчин і палагові грязі дають позитивний ефект при лікуванні серцево-судинної системи, остаткових явищ флебітів та тромбофлебітів, органів рухомого апарату, нервової системи, урологічних захворювань, псоріазу, шкірних, жіночих, чоловічих проблем, радикуліту, ревматизму, артриту, бронхиту, астми, алергії.

Спелеотерапія — один з методів немедикаментозної реабілітації і лікування захворювань органів дихання, в основі якого лежить використання мікроклімату підземних об'єктів (соляних шахт і карстових печер)