403 Forbidden

403 Forbidden


openresty

База відпочинку ЕЛІТ

  • Україна, Закарпатська область, c. Солотвино, вул. Гагаріна, 58
  • +38 (096) 808-93-93
  • +38 (096) 31-11-770
  • +38 (097) 767 70 22

Опис

База відпочинку «Еліт» знаходиться в центральній частині Солотвино. На території бази є природнє солене озеро з лікувальними грязями, басейн з прісною водою, дитячий басейн. Також на березі озера є бар, стоянка. Є можливість самостійно готувати на газовій плиті. На території: альтанки, ресторан, мангал, кухня.

Проживання

База відпочинку «Еліт» - двоповерховий дерев'яний будинок на 8 номерів. На території: солоне озеро з лікувальними грязями, великий басейн з солоною йодованою водою і підігрівом, прісний басейн для ігор у волейбол, дитячий басейн з прісною водою, чан, дитячий майданчик, лежаки, парасольки, альтанка, соляна кімната, кафе-бар, парковка, мангал. 

Номери:

2 номери двомісних. Холодильник, TV, вигоди (душ, туалет, умивальник), електрочайник, двоспальне ліжко.

1 номер 3-х місний. Односпальне ліжко і розкладний диван. Холодильник, TV, вигоди (душ, туалет, умивальник), електрочайник.

1 номери 4-х місний.


Харчування

Комплексне харчування по меню, або самостійно. Домашня, угорська, закарпатська кухня.

Сервіс включений у вартість

Паркування
Мангал
Користування кухнею

Сервіс за додаткову оплату

Користування лежаками
Соляна кімната, чан.

Оздоровлення

Розчин солотвинських солоних озер належить до високомінералізованих (30-32 г/л), слабколужних, хлоридно-натрієвих лікувальних вод. В соленому розчині і палаговій грязі присутні рідкісні елементи: силіцій, цезій, бром, фтор, рубідій.

Солений розчин і палагові грязі дають позитивний ефект при лікуванні серцево-судинної системи, остаткових явищ флебітів та тромбофлебітів, органів рухомого апарату, нервової системи, урологічних захворювань, псоріазу, шкірних, жіночих, чоловічих проблем, радикуліту, ревматизму, артриту, бронхиту, астми, алергії.

Спелеотерапія — один з методів немедикаментозної реабілітації і лікування захворювань органів дихання, в основі якого лежить використання мікроклімату підземних об'єктів (соляних шахт і карстових печер)