Кондитерська « ПАРИЖЕЛЬ »

  • Україна, Закарпатська область, м. Берегове, вул. Б. Хмельницького 16
  • +380 99 537 65 45
  • +380 95 689 07 77

Опис

Кафе-кондитерська «Парижель» запрошує смачно поїсти і приємно провести час в місті Берегово, Закарпатської області.

Кондитерська « Парижель » знаходиться в затишному європейському містечку Берегово, в мальовничому куточку Закарпаття , з термальними басейнами, автентичними храмами, музеями, гостинними людьми. « Парижель » радує своїх відвідувачів вже більше восьми років поспіль , за цей час кафе стало обов'язковим місцем відвідування для туристів, де вони завжди зможуть смачно поїсти і спробувати дуже смачні десерти , справжній гарячий шоколад , вишукане тістечко , кава, чаї на будь-який смак.

 Привітний, усміхнений персонал , і атмосфера французького стилю , авторська       дизайнерська меблі студії відомого майстра Володимира Тарасова, до дрібниць продуманий інтер'єр чотирьох залів , живі квіти, птахи - налаштовують на романтичний відпочинок , заряд доброти, енергії та любові , яку неодмінно отримаєте в « Парижель » .

Асортимент кондитерських виробів, які створюються руками справжніх професіоналів відразу на місці, в кондитерському цеху «Парижель», налічує понад 40 найменувань. Тут і сучасні та класичні тістечка.

Родзинка кондитерського цеху - класика жанру - еклери і Наполеон.

Кондитерські шедеври «Парижель» прикрашають не один сімейне свято. Тут можна замовити і диво-торт для іменинника та солодкий стіл для будь-якого свята, і вишуканий весільний торт, смачні маффіни, і різноманітну домашню випічку.

 

Неможливо передати смак цих солодких чудес словами! Потрібно неодмінно навідатися в «Парижель» і спробувати!  З нетерпінням чекаємо Вас!