Аквапарк Марина

  • Україна, Закарпатська обл., м. Тячів, вул. Червоноармійська, 114A (біля стадіону)
  • +38 097 238 74 12

Опис

Що може бути краще, ніж зануритися у вируючу воду або погойдатися на хвилях? Напевно, з цими відчуттями зрівняється небагато що! Мрієте весело провести час з дітьми, гостями або компанією друзів?

АКВАПАРК «МАРИНА» – те місце, де збуваються мрії. Це унікальний комплекс, який об’єднав в собі безліч сучасних розваг: водні гірки, басейни, водяні гармати, підводний масаж, джакузі, соляну кімнату, сауну, послуги досвідченого масажиста, ресторан, магазин купальників, і багато іншого.

Тут буде цікаво людям будь-якого віку! Відпочинок в аквапарку «Марина» буде ще більш цікавим і неповторним, якщо після відвідування басейнів і гірок ви вирішите заглянути в ресторан «Класика» (на зоо осіб) або пляжний бар. Ви завжди можете оцінити кулінарні досягнення професіоналів на чолі з досвідченим шеф-кухарем, відвідавши аквапарк «Марина». Привітні співробітники завжди раді колективам великих і малих компаній, а також сімейним парам і сім’ям з дітьми. Останні є нашими особливими гостями, яким ми пропонуємо спеціальне дитяче меню.  До Ваших послуг також затишний готель на 14 номерів. Безкоштовна парковка.

АКВАПАРК “МАРИНА” – ЛІТО КРУГЛИЙ РІК! ЩОДЕННО І ЗА БУДЬ-ЯКОЇ ПОГОДИ.

Щоденно с 10:00 до 23:00