404 Not Found

404

Not Found

The resource requested could not be found on this server!


Proudly powered by LiteSpeed Web Server

Please be advised that LiteSpeed Technologies Inc. is not a web hosting company and, as such, has no control over content found on this site.

Аквапарк Марина

  • Україна, Закарпатська обл., м. Тячів, вул. Червоноармійська, 114A (біля стадіону)
  • +38 097 238 74 12

Опис

Що може бути краще, ніж зануритися у вируючу воду або погойдатися на хвилях? Напевно, з цими відчуттями зрівняється небагато що! Мрієте весело провести час з дітьми, гостями або компанією друзів?

АКВАПАРК «МАРИНА» – те місце, де збуваються мрії. Це унікальний комплекс, який об’єднав в собі безліч сучасних розваг: водні гірки, басейни, водяні гармати, підводний масаж, джакузі, соляну кімнату, сауну, послуги досвідченого масажиста, ресторан, магазин купальників, і багато іншого.

Тут буде цікаво людям будь-якого віку! Відпочинок в аквапарку «Марина» буде ще більш цікавим і неповторним, якщо після відвідування басейнів і гірок ви вирішите заглянути в ресторан «Класика» (на зоо осіб) або пляжний бар. Ви завжди можете оцінити кулінарні досягнення професіоналів на чолі з досвідченим шеф-кухарем, відвідавши аквапарк «Марина». Привітні співробітники завжди раді колективам великих і малих компаній, а також сімейним парам і сім’ям з дітьми. Останні є нашими особливими гостями, яким ми пропонуємо спеціальне дитяче меню.  До Ваших послуг також затишний готель на 14 номерів. Безкоштовна парковка.

АКВАПАРК “МАРИНА” – ЛІТО КРУГЛИЙ РІК! ЩОДЕННО І ЗА БУДЬ-ЯКОЇ ПОГОДИ.

Щоденно с 10:00 до 23:00