База відпочинку PRAHA (Прага)

  • Україна, Закарпатська обл., смт. Солотвино, вул. Крянге
  • +38 067 942 90 03
  • +38 093 942 90 03

Опис

База відпочинку PRAHA (Прага) розташована у селищі Солотвино,  одна з найбільших баз на солоних озерах. Басейни з солоною та прісною водою – все включено в проживання.

 

На базі відпочинку в Солотвино Прага є комплекс басейнів з морською і прісною водою, з сучасною системою очисних фільтрів для води.

Територія басейнів також укомплектована лежаками, парасольками, столиками і стільцями, відпочинок поєднується з оздоровленням.

Номер Делюкс

Номер, незалежно від свого класу, складається зі спальні й санвузла, обладнаного душем. Тут є усі зручності, аби на час відпочинку в Солотвино вам було комфортно. Біля кожного з номерів на терасі є стіл та стільці. На базі працює кухня з терасою, тож ви можете замовити собі смачну їжу.

 

Номер Делюкс 2+1

Кожен номер, незалежно від свого класу, складається зі спальні й санвузла, обладнаного душем. Тут є усі зручності, аби на час відпочинку в Солотвино вам було комфортно. Біля кожного з номерів на терасі є стіл та стільці. На базі працює кухня з терасою, тож ви можете замовити собі смачну їжу.

 

Номер Делюкс 2+2

Номер, незалежно від свого класу, складається зі спальні й санвузла, обладнаного душем. Тут є усі зручності, аби на час відпочинку в Солотвино вам було комфортно. Біля кожного з номерів на терасі є стіл та стільці. На базі працює кухня з терасою, тож ви можете замовити собі смачну їжу. Є кондиціонери

 

Номер Люкс

Кожен номер, незалежно від свого класу, складається зі спальні й санвузла, обладнаного душем. Тут є усі зручності, аби на час відпочинку в Солотвино вам було комфортно. Біля кожного з номерів на терасі є стіл та стільці. На базі працює кухня з терасою, тож ви можете замовити собі смачну їжу. Є кондиціонери