• Шош
  • Коло Друзів
Приватний сектор Ресторан

Вілла ХУТІР СОЛОНЕЦЬ

Втомились від міського ритму? Бажаєте спокійного відпочинку в тихому мальовничому куточку?
Вілла»Хутір Солонець» гостинно відчиняє вам свою браму та запрошує до казкового світу Карпатських гір. Тут пропонують не лише комфортабельні номера в затишному будинку, але й увесь комплекс додаткових послуг, що зроблять ваш відпочинок першокласним!
детальніше
За домовленістю
Приватний сектор

Садиба «ПІД ВЕРБАМИ»

Гостинно запрошуємо у садибу «Під вербами»! Мальовнича природа Карпат заворожує, а чисте гірське повітря дарує сили та бадьорість. На гостей в садибі «Під вербами» чекають затишні номери, доступні ціни та незабутні враження про відпочинок у Карпатах.
детальніше
від 120 грн
Приватний сектор

Вілла ГАРМОНІЯ

Якщо Ви втомилися від повсякденних проблем та сучасного ритму життя, прагнете якісно відпочити – ми радо допоможемо Вам!!! Вілла «Гармонія» пропонує зануритися в атмосферу затишку та гостинності, де всі проблеми розчиняються у чистому гірському повітрі, а пейзажі зачаровують своєю величністю! Тож завітайте до нас та відчуйте, що таке справжня «Гармонія» відпочинку!!!
детальніше
За домовленістю

Котедж RATOVO

Якщо плануєте відпочинок в горах з друзями чи сім'єю пропонуємо Вашій увазі котедж "Ратово", який знаходиться в с. Мигово в 1 км. від гірськолижного витягу. Мигове – місце, де можна відпочивати і взимку і влітку. Особливо якщо у вашому розпорядженні буде затишний котедж з усіма зручностями.
детальніше
За домовленістю
Приватний сектор

Котеджі БАРВІНОК

Запрошуємо на відпочинок в котедж «БАРВІНОК». Котедж розташований у мальовничому куточку Карпат, в оточенні гірських вершин та лісу. Тут надзвичайно красиво у будь-який час року. Приїхавши сюди на відпочинок у Долишній Шипіт, ви потрапите у казку, про яку так давно мріяли!
детальніше
200