Чернівецька областьВижницький район

Вижницький район

Приватний сектор

Вілла ГАРМОНІЯ

Якщо Ви втомилися від повсякденних проблем та сучасного ритму життя, прагнете якісно відпочити – ми радо допоможемо Вам!!! Вілла «Гармонія» пропонує зануритися в атмосферу затишку та гостинності, де всі проблеми розчиняються у чистому гірському повітрі, а пейзажі зачаровують своєю величністю! Тож завітайте до нас та відчуйте, що таке справжня «Гармонія» відпочинку!!!
детальніше
За домовленістю
Приватний сектор Ресторан

Вілла ХУТІР СОЛОНЕЦЬ

Втомились від міського ритму? Бажаєте спокійного відпочинку в тихому мальовничому куточку?
Вілла»Хутір Солонець» гостинно відчиняє вам свою браму та запрошує до казкового світу Карпатських гір. Тут пропонують не лише комфортабельні номера в затишному будинку, але й увесь комплекс додаткових послуг, що зроблять ваш відпочинок першокласним!
детальніше
За домовленістю

Котедж RATOVO

Якщо плануєте відпочинок в горах з друзями чи сім'єю пропонуємо Вашій увазі котедж "Ратово", який знаходиться в с. Мигово в 1 км. від гірськолижного витягу. Мигове – місце, де можна відпочивати і взимку і влітку. Особливо якщо у вашому розпорядженні буде затишний котедж з усіма зручностями.
детальніше
За домовленістю
Приватний сектор

Котеджі БАРВІНОК

Запрошуємо на відпочинок в котедж «БАРВІНОК». Котедж розташований у мальовничому куточку Карпат, в оточенні гірських вершин та лісу. Тут надзвичайно красиво у будь-який час року. Приїхавши сюди на відпочинок у Долишній Шипіт, ви потрапите у казку, про яку так давно мріяли!
детальніше
200