Приватний дім "ВЕЛЯТИНО"

  • Україна, Закарпатська область, с. Велятино, вул. Санаторна, 4
  • +38 (097) 155 6566

Опис

Ви можете відпочити та оздоровитись в мальовничому куточку Карпат - в с. Велятино Хустського районув в приватному секторі «ВЕЛЯТИНО». Поруч розміщений санаторій Теплі води, саме тут відпочинок для душі і тіла. Приїхати сюди на відпочинок – можна в будь-яку пору року. Санаторій і цілющий басейн працює як влітку, так і взимку.


Житло біля мінеральних джерел -  це комплекс який складається з одного 2-х поверхового будинку, будиночка з одним номером, розташований поруч з санаторієм « Теплі Води» ( 10 хв.), 150 метрів від зупинки автобуса та АВС.

Найперше, чим термальні води Велятина, привертають увагу - це  підвищеним вмістом брому та йоду   (бром  має сильно заспокійливі властивості на людське тіло). Воду отримують зі свердловини, глибиною близько  кілометра, при температурі  від +40 до +60 градусів за Цельсієм. Перед безпосереднім використанням у процедурах її охолоджують до прийнятної, для людського тіла, температури (30-38 градусів цельсія).

Мінералізація Велятинської «води» складає близько 100 грам на літр, якщо наприклад морська вода має всього три грами на літр води.

На сьогодні Туристичний комплекс "Теплі Води" пропонує лікувальні ванни з термальної, борної, бромно-хлоридно-натрієвої води з підвищеним вмістом йоду з Велятинського джерела, а також в останні роки побудовані три басейни з термальною водою, які користуються неабиякою популярністю.

Проживання

  До послуг гостей комфортабельний двох поверховий трьох кімнатний будинок, прекрасні номери з євроремонтом і комфортними меблями.

  До Ваших послуг супутникове ТV 2 телевізори, кухня, де Ви будете мати можливість самостійно приготувати їжу, пральна машинка, ванна, душова кабіна, туалет, індивідуальне опалення і водопостачання джерельною водою, WIFI.

  В однокімнатному будинок на 2-3 осіб – комфортна кімната, кухня, зручності в будинку, супутникове телебачення, WIFI.

  Велика стоянка для авто, альтанка, мангал.

Харчування

Є кухня для самостійного приготування їжі