Kardamon Lounge bar

завантаження карти...

Опис

   Ресторан «Кардамон» – це затишний європейський ресторан оформлений у вишуканому стилі. Розташований у Сваляві, є чудовим місцем як для відпочинку, так і для ділової вечері, бенкетів, весіль чи зустрічі друзів. Комплексні обіди для туристичних груп в Сваляві, доставка комплексних обідів в оіфс.

   Хоспер, Sous Vide SuperCook… Усе це технології, за якими готують в одному зі свалявських ресторанів Kardamon Lounge bar.

   Теплу атмосферу закладу створюють чорно - білі тони інтер’єру, який гармонійно доповнюють нестандарті картини з реалістичним зображенням їжі: м’ясних та молочних продуктів, овочів та інших смаколиків. Полотна ужгородки Олесі Петріченко викликають яскраві враження та апетит, що досягається чорним фактурним тлом.

   Логотипом ресторану виступає власне кардамон: його вісім пелюсток – символ нескінченності життя та енергії. Узагалі ця квітка є збірною назвою кількох імбирних рослин, плоди, яких мають сильний аромат, та належить до найдорощих прянощів (особливо поряд із корицею, зернами гвоздики, імбиром).

   Особливість ресторану – кухня, зокрема домашні паштети та соуси. Тут використовуються три технології приготування їжі:

1)      Хоспер – спеціальна піч, мангал закритого типу, за допомогою якого можна рівномірно просмажити страви (саме тому вони залишають легкий аромат диму);

2)      Sous Vide – в перекладі «приготування без повітря» - це приготування за різних температур у вакуумній упаковці, куди не потрапляє повітря;

3)      SuperCook – нагрів з одночасним перемішуванням і регулюванням температур від низьких до високих.

Завдяки таким технологіям не утворюються канцерогени та зберігаються поживні речовини.