Мотель Кафе «Nitsa»

  • Україна, Закарпатська обл., смт. Солотвино, вул. Спортивна
  • +38 067 528 80 86
  • +38 098 639 88 03
  • +38 098 866 86 69

Опис

Якщо ви плануєте зняти житло в Солотвино, і вас цікавлять готелі Солотвина, оберіть Мотель Кафе"Ніца". Відпочинок в Солотвино буде актуальний як для дітей, так і для дорослих.  До басейнів з соленою водою "Мойша" 500 метрів 

Проживання

Готель "Nitsa"  знаходиться на окраїні міста Солотвино. Розташування забезпечує вільний доїзд до комплексу та заміський затишок для його гостей.

На другому поверсі — готель, кафе.

П’ять двомісних номерів - двоспальне ліжко, шафа для одягу, телевізор, холодильник, санвузол (душ, туалет, умивальник). 

Один номер двокімнатний – дві двомісні кімнати, в кожній двоспальне ліжко, телевізор, холодильник, санвузол (душ, туалет, умивальник). 

Опалення: автономне водяне. Водопостачання: холодна та гаряча постійно.

Харчування

У кафе на 30 місць — за меню. Домашня кухня, закарпатські страви.

Сервіс включений у вартість

Паркінг, виклик таксі,

Супутникове телебачення. 
Інтернет Wi-Fi. 
Прибирання номерів — за потребою, зміна постелі — 1 раз на 4 дні.

Оздоровлення

Розчин солотвинських солоних озер належить до високомінералізованих (30-32 г/л), слабколужних, хлоридно-натрієвих лікувальних вод. В соленому розчині і палаговій грязі присутні рідкісні елементи: силіцій, цезій, бром, фтор, рубідій. Солений розчин і палагові грязі дають позитивний ефект при лікуванні серцево-судинної системи, остаткових явищ флебітів та тромбофлебітів, органів рухомого апарату, нервової системи, урологічних захворювань, псоріазу, шкірних, жіночих, чоловічих проблем, радикуліту, ревматизму, артриту, бронхиту, астми, алергії. Спелеотерапія — один з методів немедикаментозної реабілітації і лікування захворювань органів дихання, в основі якого лежить використання мікроклімату підземних об'єктів (соляних шахт і карстових печер).