Котедж СОЛОТВИНО

  • Україна, Закарпатська область, смт. Солотвино, вул. Спортивна, 65
  • +38 097 644 4399
  • +38 095 566 2937

Опис

Двоповерховий дерев’яний Котедж «Солотвино» розташований у селищі Солотвино в затишному, тихому місці на відстані 700 метрів до солених озер, поруч автобусна зупинка. Солотвино розташоване між двома районними центрами Тячів і Рахів на березі річки Тиса і знаходиться на межі кордонів України і Румунії. Через це маленьке селище проходить автомобільна траса Ужгород – Рахів. Хоча село Солотвино скромне за своїми розмірами, однак саме тут є цілісінький комплекс солоних озер, що допоможе Вам прекрасно відпочити і зміцними своє здоров’я.    Озеро, яке знаходиться у Солотвино, має назву Кунігунда і є одним з найвідомішим на Закарпатті. Його глибина становить 1 – 8 м., а площа поверхні близько 800 м. Це озеро – солоне, вода з якого приносить велику користь всьому організму, зокрема шкірі. А це тому, що в цій воді висока концентрація солі (приблизно 200 грам на літр), вона перевищує солоність морської води, тому не поступається цілющим властивостям Мертвого моря.

Проживання

Двоповерховий трикімнатний дерев'яний будинок на 9 осіб, літня кухня, альтанка.

Люкс двомісний - двоспальне диван, телевізор, вішалка для одягу, (душова кабіна, туалет, умивальник).

Два чотиримісних Люкс  – двоспальний диван, ліжко, телевізор, вішалка для одягу, (душова кабіна, туалет, умивальник).


Харчування

Можна самостійно приготувати їжу на кухні загального користування (газова плита, мийка, посуд).

До найближчого продуктового магазину, ресторану — 100 м.

Сервіс включений у вартість

Безкоштовний вхід на центральне солене озеро.

Паркінг, виклик таксі. 

Супутникове телебачення. 

Інтернет Wi-Fi. 

Користування мангалом. 

Оздоровлення

Розчин солотвинських солоних озер належить до високомінералізованих (30-32 г/л), слабколужних, хлоридно-натрієвих лікувальних вод. В соленому розчині і палаговій грязі присутні рідкісні елементи: силіцій, цезій, бром, фтор, рубідій.

Солений розчин і палагові грязі дають позитивний ефект при лікуванні серцево-судинної системи, остаткових явищ флебітів та тромбофлебітів, органів рухомого апарату, нервової системи, урологічних захворювань, псоріазу, шкірних, жіночих, чоловічих проблем, радикуліту, ревматизму, артриту, бронхиту, астми, алергії.

Спелеотерапія — один з методів немедикаментозної реабілітації і лікування захворювань органів дихання, в основі якого лежить використання мікроклімату підземних об'єктів (соляних шахт і карстових печер).