404 Not Found

404

Not Found

The resource requested could not be found on this server!


Proudly powered by LiteSpeed Web Server

Please be advised that LiteSpeed Technologies Inc. is not a web hosting company and, as such, has no control over content found on this site.

Котедж СОЛОТВИНО

  • Україна, Закарпатська область, смт. Солотвино, вул. Спортивна, 65
  • +38 097 644 4399
  • +38 095 566 2937

Опис

Двоповерховий дерев’яний Котедж «Солотвино» розташований у селищі Солотвино в затишному, тихому місці на відстані 700 метрів до солених озер, поруч автобусна зупинка. Солотвино розташоване між двома районними центрами Тячів і Рахів на березі річки Тиса і знаходиться на межі кордонів України і Румунії. Через це маленьке селище проходить автомобільна траса Ужгород – Рахів. Хоча село Солотвино скромне за своїми розмірами, однак саме тут є цілісінький комплекс солоних озер, що допоможе Вам прекрасно відпочити і зміцними своє здоров’я.    Озеро, яке знаходиться у Солотвино, має назву Кунігунда і є одним з найвідомішим на Закарпатті. Його глибина становить 1 – 8 м., а площа поверхні близько 800 м. Це озеро – солоне, вода з якого приносить велику користь всьому організму, зокрема шкірі. А це тому, що в цій воді висока концентрація солі (приблизно 200 грам на літр), вона перевищує солоність морської води, тому не поступається цілющим властивостям Мертвого моря.

Проживання

Двоповерховий трикімнатний дерев'яний будинок на 9 осіб, літня кухня, альтанка.

Люкс двомісний - двоспальне диван, телевізор, вішалка для одягу, (душова кабіна, туалет, умивальник).

Два чотиримісних Люкс  – двоспальний диван, ліжко, телевізор, вішалка для одягу, (душова кабіна, туалет, умивальник).


Харчування

Можна самостійно приготувати їжу на кухні загального користування (газова плита, мийка, посуд).

До найближчого продуктового магазину, ресторану — 100 м.

Сервіс включений у вартість

Безкоштовний вхід на центральне солене озеро.

Паркінг, виклик таксі. 

Супутникове телебачення. 

Інтернет Wi-Fi. 

Користування мангалом. 

Оздоровлення

Розчин солотвинських солоних озер належить до високомінералізованих (30-32 г/л), слабколужних, хлоридно-натрієвих лікувальних вод. В соленому розчині і палаговій грязі присутні рідкісні елементи: силіцій, цезій, бром, фтор, рубідій.

Солений розчин і палагові грязі дають позитивний ефект при лікуванні серцево-судинної системи, остаткових явищ флебітів та тромбофлебітів, органів рухомого апарату, нервової системи, урологічних захворювань, псоріазу, шкірних, жіночих, чоловічих проблем, радикуліту, ревматизму, артриту, бронхиту, астми, алергії.

Спелеотерапія — один з методів немедикаментозної реабілітації і лікування захворювань органів дихання, в основі якого лежить використання мікроклімату підземних об'єктів (соляних шахт і карстових печер).