Комплекс відпочинку «у Мойша»

  • Україна, Закарпатська обл., смт. Солотвино, урочище Череть
  • +38 068 099 02 00
  • +38 068 099 02 01

Опис

Комплекс відпочинку «у Мойша» - це чудове лікувальне місце, відпочинок в якому позитивно відобразиться на вашому здоров’ї. Комплекс знаходиться в тихому і чистому куточку, де вранці співають пташки, і завжди неймовірно свіже повітря. Тут ви зможете милуватися чудовими краєвидами, сидіти в затишних альтанках з друзями, а також незабутньо проводити час з сім'єю.

Проживання

Двоповерховий котедж на 6 номерів. На території —басейни з підігрівом для дорослих з солоною та прісною водою, дитячий басейн, кафе на палубі, ресторан. Дитячий майданчик, батут.

На першому поверсі шість двомісних номерів стандарт - 2 односпальні ліжка, шафа для одягу, телевізор, холодильник,електрочайник, санвузол (душ, туалет, умивальник).

Номер Тіпі традиційне переносне житло кочових індіанців Великих рівнин Західної частини США.

Харчування

Комплексне у ресторані. Кафе на палубі.
Українська кухня, закарпатські страви.

Сервіс включений у вартість

Басейни ( безкоштовно для гостей готелю)

Паркінг, виклик таксі. 
Супутникове телебачення. 
Інтернет Wi-Fi. 
Дитячий майданчик, батут. 
Прибирання кімнат, зміна постелі та рушників — за потребою.

Сервіс за додаткову оплату

Вхід на басейн 100 грн на один день для дорослих, 50 для дітей ( в вартість включено дитячий майданчик, батут, користування душем)

Спорт, розваги

Басейни з підігрівом

Оздоровлення

Розчин солотвинських солоних озер належить до високомінералізованих (30-32 г/л), слабколужних, хлоридно-натрієвих лікувальних вод. В соленому розчині і палаговій грязі присутні рідкісні елементи: силіцій, цезій, бром, фтор, рубідій. 
Солений розчин і палагові грязі дають позитивний ефект при лікуванні серцево-судинної системи, остаткових явищ флебітів та тромбофлебітів, органів рухомого апарату, нервової системи, урологічних захворювань, псоріазу, шкірних, жіночих, чоловічих проблем, радикуліту, ревматизму, артриту, бронхиту, астми, алергії. 
Спелеотерапія — один з методів немедикаментозної реабілітації і лікування захворювань органів дихання, в основі якого лежить використання мікроклімату підземних об'єктів (соляних шахт і карстових печер).