yat kiralama

Готель Імперія

  • Україна, Закарпатська обл., смт. Солотвино, вул. Ленінградська, 14 / 1
  • +38 (098) 072 12 12
  • +38 (068) 531 89 69
завантаження карти...

Опис

Готель Імперія, який знаходиться в Солотвино, готовий запропонувати своїм гостям чудовий і незабутній відпочинок. Готель розміщений на 2 поверсі двоповерхового будинку, має у своєму складі 5 номерів на 10 місць і кафе на 24 місця.

Проживання

2-місний (4 номери) - двоспальне або два односпальних ліжка, телевізор, вішалка або шафа для одягу, санвузол (душова кабінка, туалет, умивальник, сушка для рушників). Додаткове місце - розкладне крісло. 

Люкс - вітальня (розкладний куточок, телевізор, шафа для одягу), спальня (двоспальне ліжко), санвузол (душова кабінка, туалет, умивальник, сушка для рушників). У номерах не можна палити. На поверсі є балкон.

Харчування

У кафе-барі за меню. Страви румунської та домашньої кухні.

Сервіс включений у вартість

- Паркінг, виклик таксі, користування праскою. 
- Прибирання номерів - щодня, зміна постільної білизни та рушників (4 на чол.) - Раз на 3 дні.

Сервіс за додаткову оплату

- Сауна - за домовленістю.
- Транспортні послуги та організація екскурсій - за домовленістю. 

Оздоровлення

Розчин солотвинських соляних озер належить до високомінералізованих (30-32 г / л), слабколужних, хлоридно-натрієвих лікувальних вод. У соляному розчині і палаговой бруду присутні рідкісні елементи: силіцій, цезій, бром, фтор, рубідій. 

Соляний розчин і палаговие бруду дають позитивний ефект при лікуванні серцево-судинної системи, залишкових явищ флебітів та тромбофлебітів, органів опорного апарату, нервової системи, урологічних захворювань, псоріазу, шкірних, жіночих, чоловічих проблем, радикуліту, ревматизму, артриту, бронхіту, астми, алергії. 

Спелеотерапія - один з методів немедикаментозної реабілітації та лікування захворювань органів дихання, в основі якого лежить використання мікроклімату підземних об'єктів (соляних шахт і карстових печер).