404 Not Found

404

Not Found

The resource requested could not be found on this server!


Proudly powered by LiteSpeed Web Server

Please be advised that LiteSpeed Technologies Inc. is not a web hosting company and, as such, has no control over content found on this site.

Готель ДІАНА

  • Україна, Закарпатська область, смт. Солотвино, вул. Тячівська, 18
  • +38 (03134) 5-65-74, 5-67-74
  • +38 (067) 798-21-00
  • +38 (067) 254-28-30

Опис

Готель «ДІАНА» розташований у  селищі Солотвино, 1 км до центру та 1,5 км до озера.

Відпочинок в Солотвино різноманітний. Більшість людей приїжджають на відпочинок в Солотвино хочуть оздоровитися адже тут розташувалося унікальне солоне озеро, яке утворилося в 1950 році і за лікувальними властивостями схоже з Мертвим озером в Ізраїлі. Відпочинок в Солотвино буде актуальний як для дітей, так і для дорослих. За рахунок високого вмісту солі зимова температура озера становить +17 градусів, а влітку +28. Грязі озера застосовуються для лікування шкірних захворювань, а сольові шахти корисні при дихальних хворобах.

Проживання

Двоповерховий будинок, на другому поверсі — готель.

На першому поверсі іншого двоповерхового будинку поряд знаходиться ресторан.

Опалення: автономне водяне. Водопостачання: холодна та гаряча постійно.

Номери:

Двомісний (5 номерів) — двоспальне або 2 односпальні ліжка, шафа для одягу, телевізор, холодильник, електрочайник, необхідний посуд, санвузол (душ, туалет, умивальник). В одному номері є балкон.

Тримісний (1 номер) — 3 односпальні ліжка, шафа для одягу, телевізор, холодильник, електрочайник, необхідний посуд, санвузол (душ, туалет, умивальник).

Чотиримісний (3 номери)— 4 односпальні ліжка, шафа для одягу, телевізор, електрочайник, холодильник, необхідний посуд, санвузол (душ, туалет, умивальник).

Люкс — двокімнатний номер, у спальні — двоспальне ліжко, телевізор, у вітальні — розкладний диван, шафа для одягу, телевізор, електрочайник, холодильник, необхідний посуд, санвузол (душ, туалет, умивальник).

Між першим та другим поверхами готелю є вихід на балкон, на якому можна курити.

Харчування

У ресторані за меню.

Страви закарпатської, румунської, домашньої кухні.

Сервіс включений у вартість

Паркінг під охороною на 80 машин. Виклик таксі, користування праскою.

Кабельне телебачення.

Інтернет Wi-Fi.

Прибирання номерів — раз на 3 дні, зміна постелі та рушників (2 на особу) — за потребою.

Сервіс за додаткову оплату

Прання.

Конференц-зал на 500 місць— за домовленістю.

Транспортні послуги та організація екскурсій — за домовленістю.

Оздоровлення

Розчин солотвинських солоних озер належить до високомінералізованих (30-32 г/л), слабколужних, хлоридно-натрієвих лікувальних вод. В соленому розчині і палаговій грязі присутні рідкісні елементи: силіцій, цезій, бром, фтор, рубідій. Солений розчин і палагові грязі дають позитивний ефект при лікуванні серцево-судинної системи, остаткових явищ флебітів та тромбофлебітів, органів рухомого апарату, нервової системи, урологічних захворювань, псоріазу, шкірних, жіночих, чоловічих проблем, радикуліту, ревматизму, артриту, бронхиту, астми, алергії. Спелеотерапія — один з методів немедикаментозної реабілітації і лікування захворювань органів дихання, в основі якого лежить використання мікроклімату підземних об'єктів (соляних шахт і карстових печер).

Вартість проживання

Номер

Вартість

2-місний

300 грн

3-місний

350 грн

4-місний

400 грн

люкс

400 грн

Додаткове місце (односпальне ліжко) — 50 грн.

Для груп — сніданок включено у вартість.

Можлива оплата по перерахунку.