Готель ДІАНА

  • Україна, Закарпатська область, смт. Солотвино, вул. Тячівська, 18
  • +38 (03134) 5-65-74, 5-67-74
  • +38 (067) 798-21-00
  • +38 (067) 254-28-30

Опис

Готель «ДІАНА» розташований у  селищі Солотвино, 1 км до центру та 1,5 км до озера.

Відпочинок в Солотвино різноманітний. Більшість людей приїжджають на відпочинок в Солотвино хочуть оздоровитися адже тут розташувалося унікальне солоне озеро, яке утворилося в 1950 році і за лікувальними властивостями схоже з Мертвим озером в Ізраїлі. Відпочинок в Солотвино буде актуальний як для дітей, так і для дорослих. За рахунок високого вмісту солі зимова температура озера становить +17 градусів, а влітку +28. Грязі озера застосовуються для лікування шкірних захворювань, а сольові шахти корисні при дихальних хворобах.

Проживання

Двоповерховий будинок, на другому поверсі — готель.

На першому поверсі іншого двоповерхового будинку поряд знаходиться ресторан.

Опалення: автономне водяне. Водопостачання: холодна та гаряча постійно.

Номери:

Двомісний (5 номерів) — двоспальне або 2 односпальні ліжка, шафа для одягу, телевізор, холодильник, електрочайник, необхідний посуд, санвузол (душ, туалет, умивальник). В одному номері є балкон.

Тримісний (1 номер) — 3 односпальні ліжка, шафа для одягу, телевізор, холодильник, електрочайник, необхідний посуд, санвузол (душ, туалет, умивальник).

Чотиримісний (3 номери)— 4 односпальні ліжка, шафа для одягу, телевізор, електрочайник, холодильник, необхідний посуд, санвузол (душ, туалет, умивальник).

Люкс — двокімнатний номер, у спальні — двоспальне ліжко, телевізор, у вітальні — розкладний диван, шафа для одягу, телевізор, електрочайник, холодильник, необхідний посуд, санвузол (душ, туалет, умивальник).

Між першим та другим поверхами готелю є вихід на балкон, на якому можна курити.

Харчування

У ресторані за меню.

Страви закарпатської, румунської, домашньої кухні.

Сервіс включений у вартість

Паркінг під охороною на 80 машин. Виклик таксі, користування праскою.

Кабельне телебачення.

Інтернет Wi-Fi.

Прибирання номерів — раз на 3 дні, зміна постелі та рушників (2 на особу) — за потребою.

Сервіс за додаткову оплату

Прання.

Конференц-зал на 500 місць— за домовленістю.

Транспортні послуги та організація екскурсій — за домовленістю.

Оздоровлення

Розчин солотвинських солоних озер належить до високомінералізованих (30-32 г/л), слабколужних, хлоридно-натрієвих лікувальних вод. В соленому розчині і палаговій грязі присутні рідкісні елементи: силіцій, цезій, бром, фтор, рубідій. Солений розчин і палагові грязі дають позитивний ефект при лікуванні серцево-судинної системи, остаткових явищ флебітів та тромбофлебітів, органів рухомого апарату, нервової системи, урологічних захворювань, псоріазу, шкірних, жіночих, чоловічих проблем, радикуліту, ревматизму, артриту, бронхиту, астми, алергії. Спелеотерапія — один з методів немедикаментозної реабілітації і лікування захворювань органів дихання, в основі якого лежить використання мікроклімату підземних об'єктів (соляних шахт і карстових печер).

Вартість проживання

Номер

Вартість

2-місний

300 грн

3-місний

350 грн

4-місний

400 грн

люкс

400 грн

Додаткове місце (односпальне ліжко) — 50 грн.

Для груп — сніданок включено у вартість.

Можлива оплата по перерахунку.