Гостинний двір «ВІОЛА»

  • Україна, Закарпатська область, смт. Солотвино
  • +38 (067) 420-45-62
  • +38 (096) 563-37-70
  • +38 (067) 756-56-36
  • +38 (097) 179-41-54
  • @ viola.sklad@mail.ru
завантаження карти...

Опис

Щоб ваш відпочинок у Закарпатті був цікавим, захоплюючим, оздоровлюючим  та залишив у вашій пам'яті найяскравіші спогади, приїжджайте в гостинний двір «ВІОЛА». Гостинний двір розташований в Солотвино Тячівського району, одразу біля солоних озер.


Гостинний двір «ВІОЛА»
розташований у  курортній зоні селища Солотвино, 50 м від солоних басейнів, 200 м від центрального озера.

Відпочинок в Солотвино різноманітний. Більшість людей приїжджають на відпочинок оздоровитися адже тут розташувалося унікальне солоне озеро, яке утворилося в 1950 році і за лікувальними властивостями схоже з Мертвим озером в Ізраїлі. Відпочинок в Солотвино буде актуальний як для дітей, так і для дорослих. За рахунок високого вмісту солі зимова температура озера становить +17 градусів, а влітку +28. Грязі озера застосовуються для лікування шкірних захворювань, а сольові шахти корисні при дихальних хворобах.

Проживання

Двоповерховий корпус на 32 номери (120 місць), літній ресторан, дитячий майданчик, надувний басейн.

Опалення: відсутнє. Водопостачання: холодна та гаряча вода постійно.

Номери:

Стандарт (19 номерів, чотири-, п'яти- та шестимісні) — 4, 5 або 6 односпальних ліжок. Роздільні санвузли на території (душ, туалет, умивальник). У деяких номерах є додаткове місце — розкладне крісло, в одному чотиримісному номері є санвузол (душ, туалет, умивальник).

Стандарт покращений (11 номерів) — двоспальне чи 2 односпальні ліжка (можна зсувати), телевізор, холодильник, додаткове місце (розкладне крісло), санвузол (душ, туалет, умивальник).

Півлюкс (2 номери) — двоспальне чи 2 односпальні ліжка (можна зсувати), телевізор, холодильник, шафа для одягу, 2 додаткові місця (розкладні крісла), санвузол (душ, туалет, умивальник).

На території є літня кухня.

 

Харчування

У літньому ресторані за меню або комплексне, приблизна вартість триразового — 120-150 грн.

Домашні страви української кухні.

Можна готувати їжу самостійно (літня кухня з газовою плитою та необхідним посудом).

До найближчого кафе, магазину — 50 м.

Сервіс включений у вартість

Паркінг (стоянка на 20 автомобілів), виклик таксі, мангал, електрочайник, холодильник, лежаки, праска.

Прибирання кімнат, зміна рушників (1 на особу в номерах півлюкс та покращений) — за потребою, зміна постелі — 1 раз на 3 дні.

Сервіс за додаткову оплату

Інтернет Wi-Fi.

Можна придбати товари першої необхідності, надувні круги, м'ячі та матраци.

Послуги екскурсовода.

Кухня — 10 грн за добу.

Спорт, розваги

Щовечора у ресторані жива музика (з 18:00 до 23:00).

Басейн-джакузі (10х5, глибина — 1,20 м) зі солоною водою.

Розважальні програми — за домовленістю.

Оздоровлення

Розчин солотвинських солоних озер належить до високомінералізованих (30-32 г/л), слабколужних, хлоридно-натрієвих лікувальних вод. В соленому розчині і палаговій грязі присутні рідкісні елементи: силіцій, цезій, бром, фтор, рубідій.

Солений розчин і палагові грязі дають позитивний ефект при лікуванні серцево-судинної системи, остаткових явищ флебітів та тромбофлебітів, органів рухомого апарату, нервової системи, урологічних захворювань, псоріазу, шкірних, жіночих, чоловічих проблем, радикуліту, ревматизму, артриту, бронхиту, астми, алергії.

Спелеотерапія — один з методів немедикаментозної реабілітації і лікування захворювань органів дихання, в основі якого лежить використання мікроклімату підземних об'єктів (соляних шахт і карстових печер).

Можна придбати соляні лампи (ефект барокамер, соляних шахт).