База відпочинку «СОЛЕНА НІЧ»

  • Україна, Закарпатська область, смт. Солотвино
  • +38 098 460 1084
  • +38 097 791 7233
  • +38 096 989 2815
завантаження карти...

Опис

Якщо ви вирішили зняти житло в Солотвино, зверніть увагу на двоповерховий котедж «Солена ніч». Це приватний сектор села Солотвино Тячівського району. Відмінною рисою будинку є зручне розташування, домашній затишок та невисокі ціни.


База відпочинку «Солена ніч» розташована в селищі Солотвино в тихому затишному місці, неподалік від озера і Алергологічної лікарні. Щорічно влітку до Солотвино приїжджає багато туристів, щоб полежати в солених озерах, куди ропа(насичена солями вода) потрапляє безпосередньо з шахти. Саме полежати, тому що вода саме виштовхує тіло на поверхню, що створює ефект невагомості. Зараз Солотвино відоме, передусім, як лікувально – оздоровчий курорт. З 1968 тут практикують лікування астми та інших захворювань дихальних шляхів в спеціальних палатах, розташованих на глибині понад 200м.

Проживання

Двоповерховий котедж з натурального дерева на 8 номерів.

На території альтанки, літній душ, туалети, стоянка для авто, дитячий майданчик, гойдалка.

Опалення: відсутнє, в опалювальний сезон база не працює.  Водопостачання: холодна вода постійно, гаряча — бойлери.

Номери:

Чотири номери люкс – в номері одне двоспальне ліжко, одне односпальне, душова кабіна, санвузол, холодильник.

Чотири номери стандарт двомісні та тримісні, в номері двоспальне ліжко, вішалка для одягу, телевізор. Санвузол загальний (душ, туалет).

 

Харчування

На першому поверсі кухня їдальня, де є все необхідне для самостійного приготування їжі.

Сервіс включений у вартість

Паркінг, виклик таксі. 

Супутникове телебачення, інтернет Wi-Fi. 

Користування праскою. 

Прибирання кімнат, зміна постелі та рушників (2 на особу) — за потребою.

Оздоровлення

Розчин солотвинських солоних озер належить до високомінералізованих (30-32 г/л), слабколужних, хлоридно-натрієвих лікувальних вод. У солоному розчині і палаговій грязі присутні рідкісні елементи: силіцій, цезій, бром, фтор, рубідій. 

Солоний розчин і палагові грязі дають позитивний ефект при лікуванні серцево-судинної системи, остаткових явищ флебітів та тромбофлебітів, органів опорно-рухового апарату, нервової системи, урологічних захворювань, псоріазу, шкірних, жіночих, чоловічих захворювань, радикуліту, ревматизму, артриту, бронхіту, астми, алергії. 

Спелеотерапія — один з методів немедикаментозної реабілітації і лікування захворювань органів дихання, в основі якого лежить використання мікроклімату підземних об'єктів (соляних шахт і карстових печер).