Садиба «У КУЛІ»

  • Україна, Закарпатська область, с. Солочин
  • +38 (066) 923-58-85
  • +38 (098) 209 81 38

Опис

Запрошуємо на відпочинок та оздоровлення в мальовничий куток Карпат – Закарпаття! Тут Ви можете не дорого зняти житло в садибі «У Кулі», яка розташована біля санаторія Квітка Полонини, в селі Солочин Свалявського району.  Це єдиний санаторій на Закарпатті, що за наявними гідромінеральними ресурсами має в три рази ширший спектр бальнеологічних лікувальних можливостей у порівнянні з іншими оздоровницями.

Садиба «У Кулі» розташована в курортному с. Солочин, недалеко від санаторію Квітка Полонини. Тут створені ідеальні умови для відпочинку: упорядкована територія, комфортабельні номери, свіже повітря, мальовничі краєвиди. Відпочинок в приватному готелі «У Кулі» підійде для сімей з дітьми, любителям зеленого туризму та гірськолижного спорту.

 

Проживання

Сімейний - №4 третій поверх (двокімнатний, 4-місний номер, загальна площа - 30 м.кв.) - двоспальне ліжко, 2 односпальні ліжка, кабельне ТБ, санвузол (ванна, унітаз, умивальник, кількість рушників - 2 на 1 особу) . Загальна кухня-їдальня (холодильник, мікрохвильова піч, газова плита, електрочайник, посуд, праска з дошкою для прасування) .Балкон з видом на гори.

4-місний - №5 третій поверх, №3 другий поверх (однокімнатний, 4 місний номер, загальна площа - 25, 17 м.кв.) - двоспальне ліжко, 2 односпальні ліжка, кабельне ТБ, санвузол (ванна або душ, унітаз, умивальник, кількість рушників - 2 на 1 особу). Загальна кухня-їдальня (холодильник, мікрохвильова піч, газова плита, електрочайник, посуд, праска з дошкою для прасування). Балкон в №3.

3-місний - №1 другий поверх (однокімнатний, 3-місний номер, загальна площа - 20 м.кв.) - двоспальне ліжко, односпальне ліжко, кабельне ТБ, санвузол (душ, унітаз, умивальник, кількість рушників - 2 на 1 особу ). Загальна кухня-їдальня (холодильник, мікрохвильова піч, газова плита, електрочайник, посуд, праска з дошкою для прасування). Балкон з видом на гори.

2-місний - №2 другий поверх (однокімнатний, 2-місний номер, загальна площа - 16 м.кв.) - двоспальне ліжко, кабельне ТБ, санвузол (душ, унітаз, умивальник, кількість рушників - 2 на 1 особу). Загальна кухня-їдальня (холодильник, мікрохвильова піч, газова плита, електрочайник, посуд, праска з дошкою для прасування).

Прибирання кімнат проводиться 1 раз в 2 дні, зміна рушників (2 на чол.) - 1 раз в 3 дні, зміна постільної білизни - 1 раз в 7 днів.

 Опалення: автономне водяне. Водопостачання: холодна та гаряча вода постійно.

Харчування

є можливість користуватися кухнею.

Сервіс включений у вартість

- паркінг

- виклик таксі

- користування праскою, пральною машиною,

- інтернет Wi-Fi.

- Російська лазня на 7 осіб, діжка для обливання

- транспортні послуги легковим автомобілем.

- Зустріч на вокзалі або автостанції та трансфер до будинку

Можна привозити домашніх тварин.

Сервіс за додаткову оплату

Сауна:  6-8 люд. 50 грн. в годину за сауну

Лазня

Дитячий ігровий майданчик

Інтернет:  Wi-Fi

Парковка

Трансфер

Прання одягу

Прасування одягу

Сушка для білизни

Екскурсійні програми