Апартаменти «VILLA-ANNA»

  • Україна, Закарпатська область, м. Рахів, вул. Буркут 21
  • +38 066 265 48 88
  • +38 068 108 81 80
  • +38 (03132) 2-56-35
завантаження карти...

Опис

Апартаменти «VILLA-ANNA» знаходиться в центрі міста Рахів, серед мальовничих карпатських гір, недалеко від центру Європи та найвищої гори України Говерли, гірськолижних курортів Буковель та Драгобрат. «VILLA-ANNA»  входить в оздоровчий комплекс «ОРЛАН БУРКУТ».

 Оздоровчий комплекс “ОРЛАН БУРКУТ” використовує цілющі мінеральні води Квасів і являє собою затишне місце, де Ви можете комфортно відпочити та істотно покращити своє здоров’я.

Курорт Кваси, який знаходиться в найкрасивішому куточку Українських Карпат, здавна славиться унікальними цілющими джерелами. Найбільш близькі за складом аналоги цим «квасним» водам із вмістом миш’яку є лише на французькому курорті Ля-Бурбуль, у Німеччині, на Камчатці та на острові Сахалін.

Проживання

На облаштованій території є двоповерховий будинок на 10 номерів.

Номери:

- 3 номери трьохкімнатні;

- 7 номерів двокімнатних.

Опалення: автономне водяне. Водопостачання: холодна та гаряча вода. 

Харчування

На першому поверсі затишна піцерія "Dolce Vita" де ви зможете відпочити в атмосфері домашнього затишку, скуштувати страви європейської кухні та насолодитися ароматною кавою з неперевершеними десертами.

Сервіс включений у вартість

3-ох разове харчування.

WiFi.

Паркінг.

Телебачення.

Соляна кімната.

Мінеральні миш'якові ванни.

Сауна.

Дитячий майданчик.

Прибирання кімнат, зміна постелі та рушників (1 на особу) — за потребою.

 

Сервіс за додаткову оплату

Сауна 

Трансфер.

Оздоровчий кабінет/масаж

Екскурсії: Буковель, центр Європи, Драгобрат.

Подорожі на джипах

Оздоровлення

Шалений темп життя, постійні стреси, погіршення екологічної ситуації та  інші фактори, змушують людей шукати все нові методи лікування з новітніми  хворобами та недугами. Одним з таких методів є солетарапія: різновидами якої є спелеотерапія та галотерапія.

Солетерапія- лікування та оздоровлення сіллю.

спелеотерапія– це (грец. speleon – печера, therapia – лікування) – не медикаментозний спосіб лікування. Суть методу полягає в лікуванні що зумовлено  перебуванням протягом тривалого часу  в умовах своєрідного мікросередовища печер, гротів, соляних копалень, шахт. Спелеотерапія застосовується для лікування хворих з бронхіальною астмою та іншими захворюваннями органів дихання, гіпертонічною хворобою, захворюваннями суглобів.

галотерапія – це методика, завдяки якій відтворюється штучним чином мікроклімат, схожий з підземними соляними печерами, копальнями, шахтами. Даний метод заснований на цілющих властивостях солі.

Соляна кімната – це спеціально обладнане приміщення, призначене для проведення процедур галотерапії.

Сольові кімнати застосовуються для:

загальної реабілітації і оздоровлення організму;

очищення й лікування дихальних шляхів;

оздоровлення системи кровообігу і лімфотоку;

сприяння виведенню шлаків;

стабілізації обмінних процесів;

отримання косметологічного ефекту, омолодження, лікування захворювань шкіри, профілактики целюліту;

внутрішнього оздоровлення та релаксації;

досягнення антистресової і антидепресивної ефекту;

для лікування всіх видів алергії і її профілактики

Головний лікувальний чинник оздоровчого комплексу  та його беззаперечна перевага – це унікальна мінеральна вода.

Ось що варто про неї знати:

1.       Назва «миш’як» із грецької означає «сильний», «мужній». Вона відображає основну властивість дії миш’яковистої води, пов’язану з м’язовою і психічною активністю, регулюванням правильного використання енергії клітинами організму.

2.       Середня кількість миш’яку в організмі людини складає менше 0,1 г. У помірних дозах миш’як підвищує захисні можливості організмутонізує і зміцнює його, збільшує секрецію шлункового соку, покращує травлення, підвищує гемоглобін та кількість еритроцитів у крові, поліпшує самопочуття в цілому.

3.       Найчастіше воду застосовують зовнішньо – у вигляді ванн, високоефективних для лікування захворювань опорно-рухового апарату, ендокринної (гіпертиреоз) та периферичної нервової системи, а також обміну речовин (подагра).

4.       Нейрорефлекторні процеси, що розвиваються в організмі під впливом миш’яковистих ванн, регулюють гормональний фон, підвищують тканинний метаболізм та знижують інтенсивність перебігу запальних і алергічних захворювань.

5.       Терапевтичний ефект від мінеральних ванн не обмежується лише дією миш’яку. На організм позитивно впливає весь бальнеологічний комплекс унікальних корисних мікроелементів, газів і солей, що сприяє активізації місцевих нервових, рефлекторних і нейрогуморальних процесів. У результаті отримуємо ефективне комплексне лікування усього організму.

6.       Тутешня слабо вуглекисла, миш’яковиста, хлоридно-гідрокарбонатно-кальцієво-натрієва вода малої мінералізації з підвищеним вмістом метаборної кислоти не має подібних в Україні.

7.       Лікувальна мінеральна вода належить до цінних миш’яковистих вод світового значення.Подібні є лише у Франції (курорт La Bourboule), в Німеччині (Baden-Baden), на Камчатці та в Азербайджані (Nakhchivan). Проте, за своїм складом, вмістом мікроелементів та лікувальними властивостями наша вода якісно відрізняється від світових аналогів.

 

Вартість проживання

Бронювання номерів від 7 днів.