Мотель ГЕЛЕНА

  • Україна, Закарпатська область, м. Мукачево, вул. Графа фон Шенборна, 33
  • +38 050 589 9479
завантаження карти...

Опис

   Мотель "Гелена" знаходиться недалеко від замку "Паланок" у місті Мукачево. Гостям пропонуються на вибір дев’ять кімнат різного рівня комфорту і місткості, кожна з яких мінімально мебльована і обладнана окремим санвузлом, цілорічний відкритий басейн, сауна, бар та безкоштовна приватна автостоянка, Wi-Fi.

Проживання

До Ваших послуг сім номерів:

Чотиримісний номер «Комфорт» - чотири одномісні ліжка, шафа для одягу, телевізор з кабельним телебаченням, ванна кімната (санвузол, туалет, умивальник, душова кабінка).

Двомісний номер – двоспальне ліжко, вішак для одягу, телевізор з кабельним телебаченням, ванна кімната (санвузол, туалет, умивальник, душова кабінка).

Покращений двомісний номер – окремий вхід, два односпальні ліжка , шафа для одягу, телевізор з кабельним телебаченням, ванна кімната (санвузол, туалет, умивальник, душова кабінка).

Тримісний номер - двоспальне ліжко, односпальне ліжко, кондиціонер, вішак для одягу, телевізор з кабельним телебаченням, ванна кімната (санвузол, туалет, умивальник, душова кабінка).

Чотиримісний номер - чотири одномісні ліжка, шафа для одягу, телевізор з кабельним телебаченням, загальна ванна  кімната (санвузол, туалет, умивальник, душова кабінка).

Двомісний делюкс - два односпальні ліжка, вішак для одягу, телевізор з кабельним телебаченням, ванна кімната (санвузол, туалет, умивальник, душова кабінка).

Двомісний номер делюкс - окремий вхід, два односпальні ліжка, вішак для одягу, телевізор з кабельним телебаченням, ванна кімната (санвузол, туалет, умивальник, душова кабінка).

Сервіс включений у вартість

Паркінг, виклик таксі.

Інтернет Wi-Fi.

Прибирання кімнат, зміна постелі за потребою.

Сервіс за додаткову оплату

Сауна з плавальним басейном 

Організація екскурсій по місту, Закарпаттям.