yat kiralama Kiralık bahis sitesi

Дегустаційний зал МЕДОВИЙ ДІМ

завантаження карти...

Опис

Перший  в  Україні дегустаційний  зал “Медовий дім”  в  рамках “Медового  туристичного  маршруту  Закарпаття”  запрошує всіх відчути  смак  справжнього Закарпатського  меду.

В  нашому ”Медовому домі ”  Ви  зможете відчути  дух  справжнього вулика.     В рамках дегустації ми пропонуємо три сорти меду,  квітковий пилок та три види медових напоїв.     Під час дегустації  Ви побачите фотографії та почуєте захоплюючу розповідь про життя і роботу бджіл:  як працюють бджоли на квітках,  куди складають нектар,  скільки живуть бджоли,  де вони беруть матку,   чим займаються трутні та багато іншого. Дізнаєтесь про продукти бджільництва,   отримаєте консультацію про їх застосування.  Після дегустації кожен бажаючий може отримати памятку-опис про походження та застосування продуктів бджільництва.  А також є можливість придбати такі продукти бджільництва, як: мед, пилок, перга, маточне молочко, прополіс, підмор, трутневий гомогенат, личинки воскової молі, натуральні воскові свічки та сувенірну продукцію, яка порадує Вас та Ваших близьких.

             У  нас  можна побачити колекцію  меду  з  більш  ніж  80 країн світу, карту України в сотах,  унікальні воскові свічки та колекцію іграшкових бджілок.

       

На  деякий  час Ви можете  стати  навіть бджолярем,  одягнувши  костюм  пасічника та  взявши  до  рук  його інструменти (стамеску,  димар та ін.),  і  почати  роботу  у справжньому вулику (на  жаль,  без  бджіл).   А  бджілок можна побачити  за  склом  у скляному вулику,             а також послухати, як вони гудуть.

 «Медовий дім» пропонує:

·    дегустацію меду та медових напоїв;

·    цікаві лекції про життя бджіл;

·    інформацію про походження бджолопродуктів;

·    консультації про застосування продукції бджільництва;

·    реалізацію продуктів бджільництва та виробів з воску;

·    висилаємо товар зручним для Вас перевізником.