Закарпатська областьМукачівський районМукачевоБаза відпочинку «Родинне гніздо»

База відпочинку «Родинне гніздо»

  • Україна, Закарпатська обл., с.Мідяниця, Іршавський район, урочище Соляне
  • +38 097 833 52 43
  • +38 097 095 34 25

Опис

База відпочинку «Родинне гніздо» розташована на відстані 28,5 км від Мукачева по трасі Мукачево-Хуст, Н-09.

База працює на базі солених басейнів з мінеральним складом. Тут можна відпочити душею і тілом, відновити здоров’я, сили та енергію. Якщо Ви бажаєте відсвяткути важливу подію, приходьте до нас з близькими, друзями та рідними! .

Пропонуємо гостям солений критий теплий мінеральний басейн (температура 27-29 С): 7*12 м, глибина 1,3 м.хлородо-натрієва вода із підвищеним вмістом йоду та брому.

Також у вартість включено :

Римська лазня — це свято не лише для тіла, а й для душі. Після таких процедур з’являється відчуття неймовірної легкості, приємної втоми, а опісля — бадьорості. Систематичне відвідування римськоі лазні сприяє підвищенню імунітету, покращенню самопочуття.

Фінська сауна - ідеально доповнює здоровий спосіб життя, допомагає очистити організм та повноцінно розслабитись. Також ви отримаєте чудовий косметичний ефект від процедури. Корисною для здоров’я фінську сауну робить оптимальне співвідношення вологості і температури, яка становить до 90 С°.

Мінералізація соленої води складає близько 25 мг на літр. У порівнянні, морська вода має лише три грами на літр води.

Дана мінеральна вода рекомендована при таких паталогіях як: 

 - опорно-рухового апарату

 - центральна та переферична нервова система 

 - шкірних ( дерматит, псоріаз)

 - гінекологічних захворюваннях


Подаруйте собі повноцінний відпочинок з родиною чи друзями та відчуйте всі переваги солоного басейну в поєднанні сауни фінської та римської лазні в "Родинному гнізді".