Садиба «Буркут»

  • Україна, Закарпатська область, с. Кваси, Буркут 199
  • +38 066 265 48 88
  • +38 068 108 81 80
  • +38 (03132) 2-56-35
завантаження карти...

Опис

Садиба «Буркут» знаходиться в селищі Кваси, серед мальовничих карпатських гір, недалеко від центру Європи та найвищої гори України Говерли, гірськолижних курортів Буковель та Драгобрат. Садиба «Буркут» входить в оздоровчий комплекс «ОРЛАН БУРКУТ».

Приватна садиба "Буркут" з видом на гори розташована в селищі Кваси Закарпатської області, за 11 км від підйомника "Карпатська чайка". До послуг гостей приладдя для приготування барбекю і безкоштовна приватна парковка.

Номери оснащені телевізором з плоским екраном, укомплектовані безкоштовними туалетно-косметичними засобами та феном. На території садиби надається безкоштовний Wi-Fi.

Гості можуть користуватися спільною кухнею.

В околицях можна зайнятися різними видами активного відпочинку, зокрема верховою їздою та лижним спортом. 

Сервіс включений у вартість

WiFi.

Паркінг.

Телебачення.

Соляна кімната.

Мінеральні миш'якові ванни.

Сауна.

Дитячий майданчик.

Прибирання кімнат, зміна постелі та рушників (1 на особу) — за потребою.

Сервіс за додаткову оплату

Сауна 

Трансфер.

Оздоровчий кабінет/масаж

Екскурсії: Буковель, центр Європи, Драгобрат.

Подорожі на джипах

Оздоровлення

Шалений темп життя, постійні стреси, погіршення екологічної ситуації та  інші фактори, змушують людей шукати все нові методи лікування з новітніми  хворобами та недугами. Одним з таких методів є солетарапія: різновидами якої є спелеотерапія та галотерапія.

Солетерапія- лікування та оздоровлення сіллю.

спелеотерапія– це (грец. speleon – печера, therapia – лікування) – не медикаментозний спосіб лікування. Суть методу полягає в лікуванні що зумовлено  перебуванням протягом тривалого часу  в умовах своєрідного мікросередовища печер, гротів, соляних копалень, шахт. Спелеотерапія застосовується для лікування хворих з бронхіальною астмою та іншими захворюваннями органів дихання, гіпертонічною хворобою, захворюваннями суглобів.

галотерапія – це методика, завдяки якій відтворюється штучним чином мікроклімат, схожий з підземними соляними печерами, копальнями, шахтами. Даний метод заснований на цілющих властивостях солі.

Соляна кімната – це спеціально обладнане приміщення, призначене для проведення процедур галотерапії.

Сольові кімнати застосовуються для:

загальної реабілітації і оздоровлення організму;

очищення й лікування дихальних шляхів;

оздоровлення системи кровообігу і лімфотоку;

сприяння виведенню шлаків;

стабілізації обмінних процесів;

отримання косметологічного ефекту, омолодження, лікування захворювань шкіри, профілактики целюліту;

внутрішнього оздоровлення та релаксації;

досягнення антистресової і антидепресивної ефекту;

для лікування всіх видів алергії і її профілактики

Головний чинник оздоровчого комплексу та його беззаперечна перевага – це унікальна мінеральна вода.

Ось що варто про неї знати:

1.       Назва «миш’як» із грецької означає «сильний», «мужній». Вона відображає основну властивість дії миш’яковистої води, пов’язану з м’язовою і психічною активністю, регулюванням правильного використання енергії клітинами організму.

2.       Середня кількість миш’яку в організмі людини складає менше 0,1 г. У помірних дозах миш’як підвищує захисні можливості організму, тонізує і зміцнює його, збільшує секрецію шлункового соку, покращує травлення, підвищує гемоглобін та кількість еритроцитів у крові, поліпшує самопочуття в цілому.

3.       Найчастіше воду застосовують зовнішньо – у вигляді ванн, високоефективних для лікування захворювань опорно-рухового апарату, ендокринної (гіпертиреоз) та периферичної нервової системи, а також обміну речовин (подагра).

4.       Нейрорефлекторні процеси, що розвиваються в організмі під впливом миш’яковистих ванн, регулюють гормональний фон, підвищують тканинний метаболізм та знижують інтенсивність перебігу запальних і алергічних захворювань.

5.       Терапевтичний ефект від мінеральних ванн не обмежується лише дією миш’яку. На організм позитивно впливає весь бальнеологічний комплекс унікальних корисних мікроелементів, газів і солей, що сприяє активізації місцевих нервових, рефлекторних і нейрогуморальних процесів. У результаті отримуємо ефективне комплексне лікування усього організму.

6.       Тутешня слабо вуглекисла, миш’яковиста, хлоридно-гідрокарбонатно-кальцієво-натрієва вода малої мінералізації з підвищеним вмістом метаборної кислоти не має подібних в Україні.

7.       Лікувальна мінеральна вода належить до цінних миш’яковистих вод світового значення. Подібні є лише у Франції (курорт La Bourboule), в Німеччині (Baden-Baden), на Камчатці та в Азербайджані (Nakhchivan). Проте, за своїм складом, вмістом мікроелементів та лікувальними властивостями наша вода якісно відрізняється від світових аналогів.