ГУТЯНСЬКИЙ ЧАН

завантаження карти...

Опис

Купання в чанах - традиція, що бере свій початок в Австро-Угорській імперії. У ті далекі часи їх розміщували біля джерел з цілющою водою, в яку занурювались розпарившись перед цим у казані. Люди вірили, що це додає здоров'я, заліковує рани та допомагає долати безліч хвороб. Звичай дійшов до наших днів та набув широкої популярності,  тепер і ви зможете  поваритись в "карпатському джакузі" .

 «ГУТЯНСЬКИЙ ЧАН»  розташований у селі Кам'яницька Гута Ужгородського району Закарпатської області — він дарує своїм гостям комфортабельний, цікавий відпочинок та незабутню пригоду, купання на травах, затишна кімната відпочинку та альтанки для проведення часу на кришталево чистому гірському повітрі. Чан розрахований на 12 осіб, розміщений під відкритим небом, а наповнюють його кришталево чистою водою гірських джерел та сумішшю трав. Провівши у такому місці кілька годин Ви обов'язково отримаєте величезний заряд енергії та здоров'я, що підтримуватимуть Вас довгі місяці.

На території розміщені 4 альтанки, на кожну  альтанку  розрахований мангал і умивальник.

Також є своє форельне господарство, де ви зможете насолодитись риболовлею і приготуванням власної здобичі.

ІНФРАСТРУКТУРА

·         Альтанки (одна – на 45 осіб, три – на 20 осіб кожна);

·         Дитячий майданчик;

·         Мангал;

·         Гойдалки.

Приємного вам відпочинку! На світі є стільки насолод, і купання в чані варто обов’язково спробувати, а потім поділитися з друзями й знайомими  вашими враженнями.