Сільська хата БІЛЯ ПОТІЧКА

  • Україна, Закарпатська область, с. Ізкі, дім 795
  • +38 050-558-7396 Людмила
завантаження карти...

Опис

Відпочинок в селі Ізки – чудовий і незабутній оздоровчий відпочинок для всієї родини, як в зимку так і літом. Отримавши задоволення від піших походів, велосипедних мандрівок, кінних прогулянок, катання на лижах, риболовлі можете насолодитись відпочинком в сільській хаті "Біля потічка". Кожен з наших гостей, з допомогою  цілющої карпатської  природи відновить сили, відчує внутрішню гармонію та замислиться про майбутнє. Сільська хата "БІЛЯ ПОТІЧКА" знаходиться на відстані 3-ох км., від еко-курорту "Ізки" та 7км. від водопаду Шипіт і канатної дороги.

Проживання

Двоповерховий будинок розташований в центрі села Ізки. В будинку знаходиться 4 жилі кімнаті та є все для комфортного відпочинку. В кімнатах розташовано двомісні дивани, є ТВ, інтернет. Також є кухня та 2 санвузли. Поблизу будинку є сауна (над сауною також дві кімнати для проживання), місце для стоянки автомобілів.
Неподалік будинку протікає річка і знаходиться ліс.
Можливе влаштування поїздок на озеро Синевир, озеро Віта, в Мукачівський замок, на термальні басейни Берегово

Харчування

Кухня домашня, натуральна, здорова та корисна іжа, виготовлена з органічних продуктів з власного господарства, дворазове харчування, можна триразове (на місці, за домовленістю).

Сервіс включений у вартість- паркінг для власного автомобіля;
- супутникове телебачення;
- інтернет WiFi;
- зміна постелі і рушників за потребою
- прибирання кімнат.

Сервіс за додаткову оплату

- сауна;
- трансфер.