Закарпатська областьМукачівський районЧинадієвоЕтно-ресторація "КОЗАЧОК" Чинадієво

Етно-ресторація "КОЗАЧОК" Чинадієво

  • Україна, Закарпатська область, смт. Чинадійово, вул. Духновича, 106
  • +38 (050) 022 0500
  • +38 (067) 224 11 22
завантаження карти...

Опис

Ресторан КОЗАЧОК – це не тільки мережа ресторанів традиційної української кухні, а й національний бренд, місією якого є відродження та розвиток української культури, побуту і цінностей українського народу. Мережа етно-ресторацій "Козачок" є невід'ємним членом найбільшої сім'ї ресторанів, а також загальновизнаного лідера ресторанного ринку України "Козирна Карта".

Якщо Ви шукаєте місце для святкування весілля, дня народження, корпоративу, романтичної вечері чи для проведення ділової зустрічі, то не вагаючись обирайте етно-ресторацію «Козачок», яка розташована при в'їзді у селище Чинадійово за 10 км від міста Мукачеве, поруч з трасою Київ — Чоп. Етно-ресторація «Козачок» - чудовий двоповерховий ресторан на 85 місць, з літньою терасою на 150 місць, альтанкою та дитячим майданчиком, а також весільний зал на 150 чоловік. Колоритний інтер’єр в українському стилі, відмінне обслуговування, чудові краєвиди, все це приємно здивує та дасть відчуття душевного комфорту і бажання побувати тут ще раз. 

Доповнить Ваше свято жива музика, а для проведення бізнес-конференцій Вам нададуть потрібне обладнання. У теплі пори року до Ваших послуг літня тераса для проведення виїзних церемоній чи конференцій. Якщо ж Ви полюбляєте відпочинок в горах, пікніки на березі озера, то етно-ресторація «Козачок» з задоволенням підготує Ваші улюблені страви для Вашого безтурботного та комфортного відпочинку.

Також до Ваших послуг:

· паркінг, виклик таксі;

· резервування столиків по телефону;

· оформлення замовлень з собою;

· у вихідні та святкові дні працює жива музика (є танцювальний майданчик);

· інтернет wi-fi (безкоштовно);

· дитячий майданчик (у вихідні дні працює аніматор);

Побувавши одного разу в етно-ресторації «Козачок», у Вас з`явиться бажання повернутися сюди знову!