404 Not Found

404

Not Found

The resource requested could not be found on this server!


Proudly powered by LiteSpeed Web Server

Please be advised that LiteSpeed Technologies Inc. is not a web hosting company and, as such, has no control over content found on this site.

САДИБА У ЖАННИ

  • Україна, Закарпатська область, м. Берегове, вул. Баттяні (центр)
  • +38 (066) 931 5932

Опис

  «Садиба у Жанни» розташована в центрі міста Берегове, в тихому затишному місці, , 700 м до басейну термальних вод. У Береговому знаходиться відомий термальний басейн, куди можна приїхати за міцним карпатським здоров'ям хоч влітку, хоч морозною зимою. Води Берегового - кремниево-Азот-вуглекисло-хлоридно-натрієві високої мінералізації. Навіть взимку ці підземні джерела не охолоджуються. Вони каламутні, через особливості хімічного складу, і з їх допомогою лікують серцево-судинні хвороби, артрит, варикоз, остеохондроз.

Проживання

В будинку три великі кімнати ( дві кімнати-чотиримісні, одна кімната двомісна) з євроремонтом, в кожній кімнаті телевізор з кабельним телебаченням, WIFI. Зручності в будинку. В будинку для користування є пральна машинка, праска.

Велика кухня-вітальня, є все необхідне для приготування іжі. Є можливість замовити харчування в кафе «Кармен».

Також на території здається в оренду двоповерховий будинок на чотири кімнати, в кожній кімнаті зручності, кабельне ТБ, WIFI.

Парковка для авто, на території гойдалка, мангал, альтанки, виноградник.

Харчування

 Велика кухня-вітальня, є все необхідне для приготування іжі. Є можливість замовити харчування в кафе «Кармен».

Вартість проживання

Мінімальний термін проживання - три доби