«СЕРПЕНЬ»  Котеджне містечко «12 місяців» Славське
«СЕРПЕНЬ» Котеджне містечко «12 місяців» розташоване у селищі Славське, 2,5 км від центру та вокзалу, 150 та 500 м від центрального бугельного та крісельного витягів на г. Тростян. Під'їзд — дещо ускладнений для легкових автомобілів.
Детально
Садиба «У ДЕМ'ЯНА» Славськ
   Садиба «У ДЕМ'ЯНА» розташована у селищі Славське, 250 м від крісельного витягу на г. Погар і 300 м від центру селища.
Детально
Садиба «КОЛО ДРУЗІВ» Славське
Садиба знаходиться 500 м. до крісельного витягу на гору Тростян. Працює сауна, великий критий басейн, прокат гірськолижного спорядження. Прекрасні умови для відпочинку. Відкриваються чудові краєвиди з балконів будинку на гору Тростян у будь-яку пору року.
Детально
Котедж «Карпатська казка» Славське
У серці Карпат, в мальовничому курортному селищі Славське, на горі Тростян, розташувався відпочинковий комплекс «Карпатська казка». Це фешенебельні котеджі в альпійському стилі, що знаходяться за 200 м від центрального витягу гори Тростян. Світлі та комфортні номери з видом на чудові краєвиди Карпат, приємно здивують своїм інтер’єром та домашнім затишком. До Ваших послуг простора вітальня з каміном, обладнана кухня та їдальня. Наші господині завжди радо зустрінуть та запропонують смачні і вишукані страви. А після насичено проведеного дня, приємно та корисно буде попаритись в ароматній сауні та випити горнятко горячого, цілющого карпатського чаю.
Детально
  «ПІДГОРИ» котеджне містечко «12 місяців» Славське
«ПІДГОРИ» котеджне містечко «12 місяців» розташоване у селищі Славське, 2,5 км від центру та вокзалу, 150 та 500 м від центрального крісельного та бугельного витягів на г. Тростян, на висоті 900 м над рівнем моря. Під'їзд — ускладнений (для легкових автомобілів).
Детально