Дача «ВЕРХОВИНА»
  Дача «ВЕРХОВИНА» розташована у селищі Верховина, 150 м від траси, 7 км до найближчого витягу у селі Ільці, 30 км до Ворохти, 60 км до Буковелю.
Детально
Мотель «ПИВОВАР» Верховина
Мотель «Пивовар» знаходиться у селищі Верховина, 2 км від центру. До мотелю веде зручна асфальтована дорога. Мотель «Пивовар» це триповерховий будинок на 15 номерів, пив-бар на 70 місць та власна пивоварня.
Детально
Відпочинковий комплекс «ГЕРДАН» Верховина
В карпатах в селищі Верховина неподалік від центру знаходиться три двоповерхові дерев'яні котеджі. Котедж на 5 номерів На першому поверсі — кафе-їдальня, двомісний (2 односпальні ліжка), тримісний (дво- та односпальне ліжка) номери, санвузол (душова кабіна, біде, туалет, умивальник). На другому поверсі — двомісний (двоспальне ліжко), тримісний (дво- та односпальне ліжка) номери, півлюкс (двоспальне ліжко, санвузол — душова кабіна, біде, умивальник). Санвузол на поверсі — душова кабіна, біде, туалет, умивальник.
Детально
Котеджі «МАГУРКА» Верховина
Котеджі «МАГУРКА» розташовані у селищі Верховина, 200 м від траси та 900 м від центру селища, 50 км від Буковеля. В окремому огородженому будинку є сауна для 5-6 осіб. Є кімната відпочинку з каміном. На вулиці: чан для 5-6 осіб зі сірководневою водою, контрастний басейн, фонтан.
Детально
«Сувеніри Карпат» Верховина
У магазині можна придбати сувенірні вироби з деревини, вовни та кераміки, а також вишивки, біжутерію, вишиванки, чаї з карпатських трав. Сувенір можна переслати службами доставки у будь-яку точку України. Сувенірний магазин розташований на території ринку.
Детально
«Кінні прогулянки» Верховина
«Кінні прогулянки» Прогулянки на конях (до 5 годин) Верховиною та сусідніми селами, катання в бричці, виїзди на полонину. Взимку катання у санях. Навчання верхової їзди. Вартість прогулянки - 60-80 грн за годину.
Детально