Вілла «ДаЯрТа» Східниця
Вілла «ДаЯрТа» розташована у селищі Східниця, 300 м від автостанції, 400 м до джерела 18с, 800 м до 2с (содове).
Детально
«СЕРПЕНЬ»  Котеджне містечко «12 місяців» Славське
«СЕРПЕНЬ» Котеджне містечко «12 місяців» розташоване у селищі Славське, 2,5 км від центру та вокзалу, 150 та 500 м від центрального бугельного та крісельного витягів на г. Тростян. Під'їзд — дещо ускладнений для легкових автомобілів.
Детально
Садиба «Комарники»
Приватна Садиба «Комарники» знаходиться в селі Комарники Турківського району Львівської області, розкидане на площі 40 км². До будинку веде зручний під’їзд – ґрунтована дорога. Це двоповерховий будинок на 6 місць. В будинку є дві спальні, кухня, ванна та веранда.
Детально
Садиба ЕЛІТ Сколе
Садиба «Еліт» це двоповерховий будинок, який знаходиться неподалік від центру міста Сколе.  Перший поверх містить кухню та вітальню з каміном. Чотири номери для проживання знаходяться на другому поверсі. Можна замовити триразове харчування або готувати самим на кухні. Для відпочинку на подвір’ї будинку  мангал та гойдалка. Можна замовити сауну.
Детально
Готель КАРО Лапаївка
Готель «КАРО» розташований на виїзді зі Львову, неподалі від кільцевої дороги. Це триповерховий готель на 40 номерів, на першому поверсі якого знаходиться рецепція з холом та бар, на другому – номери. На території є альтанка і цілодобовий магазин.
Детально
Садиба «Бадьорий Олень» Коростів
Садиба «Бадьорий Олень» знаходиться у селі Коростів, на відстані 10 км. до міста Сколе, і за 1 км. до автотраси сполученням Київ — Львів — Чоп. До садиби веде зручна асфальтована дорога.
Детально
Садиба «У ДЕМ'ЯНА» Славськ
   Садиба «У ДЕМ'ЯНА» розташована у селищі Славське, 250 м від крісельного витягу на г. Погар і 300 м від центру селища.
Детально
Садиба «КОЛО ДРУЗІВ» Славське
Садиба знаходиться 500 м. до крісельного витягу на гору Тростян. Працює сауна, великий критий басейн, прокат гірськолижного спорядження. Прекрасні умови для відпочинку. Відкриваються чудові краєвиди з балконів будинку на гору Тростян у будь-яку пору року.
Детально
Приватна садиба " Гребенівка" Гребенів
Приватна садиба у Карпатах « Гребенівка » розташований у серці Карпат, селі Гребенів розташована у селі Гребенів, 500 м від центру села, 3,5 км від траси Київ–Львів–Чоп, 18 км до гірськолижного комплексу "Плай", 19 км до гірськолижних витягів у селищі Славське.
Детально
Готельно-відпочинковий комплекс "Міраж" Судова Вишня
Готельно-відпочинковий комплекс Міраж*** знаходиться неподалік Львова на міжнародній трасі Львів–Шегині–Медика. Високий комфорт європейського рівня, доброзичливий персонал, професійне обслуговування, щира українська гостинність приваблюють гостей. До Ваших послуг — 70 сучасних номерів, де в ціну номера входить сніданок, відпочинок у басейні і Козацькому селі.
Детально