Котедж «БУДИНОК ХУДОЖНИКА»
Котедж «БУДИНОК ХУДОЖНИКА» знаходиться на початку с. Синевирська Поляна і представляє собою 2 двоповерхових котеджі, які розраховані на шість номерів (га 16 місць). Плюс є кімната над лазнею на 5 місць. Територія котедж з 2-ма альтанками, мангалом, дитячим майданчиком, гойдалками.
Детально
Гостинний двір «Поляна»
Гостинний двір «Поляна» розташований у центрі села Синевирська Поляна, 9 км від траси Колочава — Міжгір'я. 3 км до гірськолижного витягу та 4 км до озера Синевир.
Детально
Готельно-ресторанний комплекс «АРНІКА» Синевір
Готельно-ресторанний комплекс «АРНІКА» розташована біля підніжжя відомого високогірного озера Синевир, біля витягу, на висоті близько 850 м над рівнем моря. Чотириповерховий дерев'яний корпус №1 на 21 номер (48 місць) в етностилі, триповерховий корпус №2 на 10 номерів (31 місце) економ класу, колиба. 2 конференц-зали, сауна на дровах, плавальний басейн, дитячий майданчик.
Детально
Маєток «БЕРЛОГА» Синевір
Маєток «БЕРЛОГА»розташована у селі Синевирська Поляна, біля підніжжя гірського озера Синевир, 4,5 км від центру села.
Детально
Маєток «СИНЕВИРСЬКА ПОЛЯНА» Синевір
розташована у селі Синевирська Поляна, 10 км від траси Воловець-Міжгір'я, 1 км до відомого високогірного озера Синевир. Поряд є річка та ліс. На території є 3 двоповерхові котеджі (24 місця), колиба на 100 місць, альтанки з мангалами, музей, ставок. У кожному котеджі на першому поверсі — вітальня (2 розкладні дивани, телевізор, музичний центр), кухонний куток, санвузол (душова кабіна, туалет, умивальник). На другому поверсі — 3 спальні (двоспальне ліжко, телевізор, балкон), санвузол (ванна, туалет, умивальник). В одну спальню надається дитяче ліжечко.
Детально