Гостинний двір "Лісовий" Буковель
Гостинний двір Лісовий знаходиться в мальовничому куточку Карпат на відстані 2000 м від першого підйомника ТК "Буковель" в с. Поляниця. Котедж двоповерховий, розрахований на вісім чоловік. Велика прибудинкова територія, двір простроний і затишний, у дворі є крита альтанка, барбекю, парковка.
Детально
Котедж "Три сестри" Буковель
Котедж "Три сестри" знаходиться у самому серці села Поляниця, за 1 км від Буковелю. Котедж складається з 8-ми номерів, які розраховані на загальну кількість місць – 19-21.
Детально
Гостинний двір «КАСКАД» Буковель
Гостинний двір «КАСКАД» розташований в селі Поляниця, 2,5 км від гірськолижного комплексу Буковель.
Детально
Готель ЛА КРЕЧУНУ
Карпати - чудове місце для відпочинку, для занять гірськолижними видами спорту, для турпоходів, зеленого туризму, риболовлі та альпінізму. Відпочинок в горах на чистому повітрі і влітку, і взимку є корисним для оздоровлення та бадьорості.
Детально
Гостинний двір «КАБАНОВА ГОРА»
  Гостинний двір «КАБАНОВА ГОРА» у селі Поляниця, 500 м від центру села, 7 км від траси Львів–Рахів–Мукачеве, 1,5 км до гірськолижного курорту Буковель.
Детально
 Садиба «Ватра» Буковель
Садиба «Ватра» знаходиться в центрі села Поляниця, на відстані 200 метрів від центральної дороги та супермаркету "Лісовий".
  Садиба «Ватра» складається з двох котеджів та колиби.
  На території садиби знаходиться Закарпатська колиба, де можна смачно поїсти, самостійно приготувати їжу, пожарити шаглик, чи просто приємно відпочити в затишній і комфортній атмосфері.
Детально
Готель " Лапландія" Буковель
  У центрі знаменитого гірськолижного курорту Буковель розташувалася наша міні-готель сімейного типу «Лапландія». Знаходиться він всього в 50 м від підйомника R1 і в 20 м від навчального підйомника. Приїхавши в Карпати і вибираючи готелі Буковеля, Ви маєте можливість розміститися в одному з наших трьох комфортабельних котеджів: 2-х чотирикімнатних Deluxe і одному п’ятикімнатному Villa. Вони розраховані максимально на 10 і 12 осіб, відповідно.
Детально
Готель «АРНІКА»
   Готель «АРНІКА» розташований у селі Поляниця, 4,5 км до гірськолижного комплексу Буковель.  Зручний під'їзд — асфальтована дорога.
Детально
Шале «Holiday Home»
  Шале «Holiday Home»  розміщене в Буковелі, за 1,7 км від Витягу 2R а Витяг 14 - за 1.9 км. Гості матимуть можливість взяти напрокат лижне спорядження та скористатися приміщенням для зберігання лиж. Найближчий аеропорт розміщений в Івано-Франківську, за 62 км від закладу.
Детально
Садиба " Перлина Буковелю"
Зручне розташування садиби дає можливість нашим туристам приймати активну участь у розвагах, котрі надає курорт «Буковель»
Детально