Котедж СОЛОТВИНО
Двоповерховий дерев’яний Котедж «Солотвино» розташований у селищі Солотвино на відстані 700 метрів до солених озер.
Детально
База відпочинку “Лісова казка”
   База відпочинку “Лісова казка” знаходиться у мальовничому куточку сонячного Закарпаття, як його ше називають з давніх-давен “Срібна земля”, у смт.Солотвино Тячівського району у Мармароському котловані в куротній зоні солених озер.
Детально
База відпочинку "Еліт" Солотвино
Еліт знаходиться зовсім поруч з озером. Єдине у Солотвино прісне озеро, де можна купатися, розташоване саме тут. Також на березі озера є бар, стоянка. Є можливість самостійно готувати на газовій плиті.
Детально
База відпочинку «Білий Аіст»
База відпочинку «Белый аист» розташована у курортній зоні селища Солотвино, на березі озера, неподалік від Алергологічної лікарні.
Детально
База відпочинку «Солена ніч» Солотвино
База відпочинку «Солена ніч» розташована в селищі Солотвино в тихому затишному місці, неподалік від озера і Алергологічної лікарні.
Детально
Гостинний двір «ВІОЛА»
Гостинний двір "Віола" розташований в Солотвино, одразу біля солоних озер. До послуг гостей - двоповерховий готель на 40 номерів.
Детально
Приватна садиба « Лумініца» Солотвино
Пропонуємо Вам відпочинок у курортній зоні селища Солотвино, на березі озера - база відпочинку «Лумініца». Ця база має 36 номерів у 7 двоповерхових котеджах.
Детально
База відпочинку Перлина, Солотвино
База відпочинку «Перлина» знаходиться відразу навпроти центральних озер. Ввечері тут тихо, музика не доноситься з округи. У складі комплексу — три 2-поверхові котеджі, зона відпочинку, кафе-бар, місце для мангалу, парковки авто.
Детально
База відпочинку МАГНІТ Солотвино
Пропонуємо відпочинок на солених озерах, басейнах в Солотвино. Відпочинок в Солотвино на базі відпочинку МАГНІТ принесе Вам задоволення від комфорту, чистоти і сервісу. Вибирайте відпочинок в Солотвино на базі відпочинку МАГНІТ.
Детально
VILLA «DALLAS» Солотвино
Гостинно запрошуємо всіх гостей в базу відпочинку «DALLAS»!  Пропонуємо Вам відпочинок у триповерховому дерев'яному котеджі, в якому є 12 номерів "люкс".  Тут Ви зможете не лише комфортно відпочити і чудово провести час, а й насолодитись чудовим гірським повітрям та краєвидами.
Детально