Котеджі БАРВІНОК
Запрошуємо на відпочинок в Котедж «БАРВІНОК». Доброзичлива розслаблююча атмосфера, чисте повітря, насичене ароматами лісу та гірських трав, цілюща вода з карпатських джерел, первозданна краса стародавнього лісу, панорамні види Карпатських гір - ця місцевість немов створена для відпочинку в Карпатах та насолоди.
Детально
Садиба «ПІД ВЕРБАМИ» Чорногузи
Садиба «ПІД ВЕРБАМИ» розташована у центрі села Чорногузи, 1 км від м. Вижниця, 8 км до гірськолижного витягу в комплексі "Перевал Німчич", 40 км до витягів гірськолижного комплексу "Мигово".
Детально
Вілла " Гармонія" Мигово
Якщо Ви втомилися від повсякденних проблем та сучасного ритму життя, прагнете якісно відпочити – ми радо допоможемо Вам!!! Вілла «Гармонія» пропонує зануритися в атмосферу затишку та гостинності, де всі проблеми розчиняються у чистому гірському повітрі, а пейзажі зачаровують своєю величністю!
Детально
Котедж «Під золотим орлом» Мигово
  Якщо Ви плануєте відпочинок у Карпатах з дітьми або в компанії друзів, приїжджайте у Мигове, в котедж «Під золотим орлом». Тут на вас чекає цікавий та приємний відпочинок серед мальовничої природи Карпат, а свіже гірське повітря та цілюща джерельна вода допоможуть зміцнити ваше здоров'я.
Детально
Вілла «ХУТІР СОЛОНЕЦЬ»
Вілла «ХУТІР СОЛОНЕЦЬ» розташована у  селі Мигове, 1 км до витягів гірськолижного комплексу « Мигове» , 6 км від траси Чернівці–Вижниця–Верховина.

Детально