Апартаменти ОЛЕКСАНДРІЯ
  Апартаменти «ОЛЕКСАНДРІЯ» розташовані у селі Микуличин, поряд з автотрасою Львів–Рахів–Мукачеве, 20 км до гірськолижного курорту Буковель.
Детально
Садиба СТОЖАРИ
На самому початку села Поляниця знаходиться приватна дерев’яна двоповерхова садиба Стожари в класичному гуцульському стилі. Вона розміщена обабіч центральної дороги, тому має зручній заїзд. Неподалік протікає річка, навколо красиві карпатські краєвиди. Від садиби Стожари до гірськолижного курорту Буковель – всього лиш чотири кілометри.
Детально
Садиба БАРВІНОК
Садиба «БАРВІНОК» розташована у селі Микуличин, 300 м від центру села та автотраси Мукачеве–Рахів–Львів, 20 км до гірськолижного курорту Буковель.
Детально
Приватна садиба НАДІЯ
Приватна садиба «Надія» розташована в селі Микуличин, за 8 км від Яремче та 20 км від Буковелю.
Детально
Приватна садиба «Золота рибка»
Приватна садиба «Золота рибка» - триповерховий будинок на 8 номерів. На території: стоянка, корчма, мангал, альтанка. На першому поверсі: сімейний двокімнатний номер, санвузол, кухня. На другому поверсі: вітальня, 2 номери зі зручностями, 1 номер зі зручностями на поверсі. На третьому поверсі: 4 номери зі зручностями на поверсі.
Детально
Садиба « Еко хата» Яремче
Садиба « Еко хата» розташована в Яремче недалеко від центру, здається другий поверх садиби з окремим входом.
Детально
Міні-готель «RESPECT» Микуличин
Міні-готель «RESPECT» розташований при в'їзді у село Микуличин, 4 км до центру Яремче, 400 м від автотраси Мукачеве–Рахів–Львів, 25 км до гірськолижного курорту Буковель.
Детально
Садиба «Зорецвіт» Буковель
Садиба «Зорецвіт» знаходиться на початку села Поляниця, на відстані 4 км. від Буковеля. Садиба «Зорецвіт» складається з трьох окремих котеджів. Хазяї проживають окремо. На території – мангал, альтанка, шашлична, гойдалка, стоянка для авто. Є Wi-Fi.
Детально
Cадиба «КАРПАТСЬКЕ ВІДЛУННЯ» Микуличин
Cадиба «КАРПАТСЬКЕ ВІДЛУННЯ» розташована в селі Микуличин, 300 м від автотраси H-09, 6 км від центру села та автостанції. Зручний під'їзд — грунтова дорога. Біля будинку — сад, мангал.
Детально
Садиба "Євгеніка-Аратта"
Садиба "Євгеніка-Аратта" розташована в с. Татарів, в серці Українських Карпат.  До послуг гостей - дво- та тримісні номери з вигодами, кімната для відпочинку, більярдна, настільний теніс, сауна. Також гості можуть зіграти в шахи чи насолодитися спокоєм в бібілотеці.
Детально