Комплекс СОКІЛЬСЬКЕ
Ласкаво просимо на відпочинок до Карпат,  Косівського району! Вас вітає комплекс СОКІЛЬСЬКЕ, який знаходиться у Косівському районі, Ів. Франківської області. Екологічно сприятлива місцевість, чисте свіже повітря, близькість гір, лісу, відсутність шуму та автомобільних пробок, наявність природніх джерел води створюють всі умови для відпочинку та оздоровлення.
Детально
Садиба «ПРИ ДОРОЗІ» Косів
Садиба «ПРИ ДОРОЗІ» розташована у місті Косів, 300 м від центру міста та автостанції, поруч з трасою Коломия–Косів–Верховина, 4 км до найближчого гірськолижного витягу.
Детально
 Ресторан "Аркан " Шешори
Ресторан Аркан розташований в центрі села Шешори над стрімкою гірською річкої Пістинькою, поруч з Сріблястими водоспадами. Затишний і привітний інтер’єр дворівневого залу. На нижньому рівні основний зал на 36 місць, на верхньому рівні банкетний зал на 60 місць. Відкриті тераси над водою на 100 місць.
Детально
Гостинний двір «БУКОВЕЦЬ» Річка
Гостинний двір «БУКОВЕЦЬ» розташований у селі Річка, 7 км від траси Татарів-Верховина-Косів, 14 км від м. Косів.
Детально
Ресторан « Гражда» Старий Косів
Ресторан « Гражда» знаходиться на початку села Старий Косів. Сучасний ресторан на 6 залів, один з яких на 400 чоловік . Велика територія, місце для паркінгу. Літня тераса, альтанки , гойдалка. У приміщеннях є телевізори та кондиціонери. Резервування столиків по телефону. Проведення весіль, різноманітних святкувань, корпоративних вечірок. Жива музика на замовлення. Кухня: Українська кухня, гуцульські страви. Обслуговування за меню. Великий вибір алкогольних та безалкогольних напоїв. Обслуговування груп, комплексні обіди. Контакти :
Детально
 Ресторан «Старий Косів»
«Старий Косів» ресторан на 5 залів (10, 12, 30, 100, 200 місць). Велика територія, 5 критих альтанок, мангали. Українська та гуцульська кухня. Фірмові страви: салат "Морозко", "Бабусин горщик" (перша страва), "Корона" (друга страва). Великий вибір алкогольних та безалкогольних напоів. Обслуговування груп, наявність комплексних обідів. У приміщенні є кондиціонери. Проведення різноманітних святкувань, весіль, корпоративних вечірок. Жива музика на замовлення, є танцювальний зал. Комплексні обіди для туристичних груп.
Детально
Cадиба «КЛЕН» Косів
Cадиба «КЛЕН» розташована у селі Вербовець, 1,5 км від центру, близько 2 км від Косова та від траси Коломия — Косів — Верховина (Р-24). На території садиби: окремий дерев'яний будиночок з сауною та контрастним басейном, сад, альтанка з мангалом, гойдалка. Поряд — річка та ліс.
Детально
Готель «У ЛЮЛЬКИ» Косів
Готель «У ЛЮЛЬКИ» розташована поруч з об'їзною міста Косів. Зручний під'їзд — асфальтована дорога.
Детально
База відпочинку «Байка»
База відпочинку «Байка» знаходиться в райській місцевості Українських Карпат посеред прекрасних синіх гір, поруч із швидкоплинною з багатьма водоспадами річкою та недалеко від смерекового цілющого лісу. Таке дивовижне місце важко знайти не тільки на Гуцульщині, чи Україні, а й в усьому світі!
Детально