Садиба У АННИ Шаяни
Садиба У АННИ Шаяни -  розташована в приватному секторі села Шаяни. Будиноки знаходиться за 200 м від мінеральних джерел та за 100 м до найближчого магазину.
Детально
 Садиба "СІЄСТА" Велятино
Садиба СІЄСТА розташована в с.Велятино в 1000м від термальних вод. Розмістившись в садибі  СІЄСТА в с Велятино, Ви здивуєтеся доступністю цін і комфортністю умов розміщення.  
Детально
Готельний комплекс «Урожай»
Готельно-ресторанний комплекс "Урожай" розташований недалеко від автовокзалу (700 м) в Хусті. Це мальовничий куток де можна відпочити всій родині. Також Ви можете відсвяткувати святкові події Вашого життя: весілля, день народження, ювілей, корпоратив. Ми пропонуємо банкетний зал, що вміщає 150 осіб. До Ваших послуг кафе-бар, а також люкс номери. Приходьте і Ви залишитеся задоволені.
Детально
Приватний будинок «Велятино»
Приватний будинок «Велятино» готельного типу, розташований біля термальних басейнів “Теплі води”.
Детально
Приватна садиба у Марії Хуст
  Приватний сектор для відпочинку та проживання на декілька днів чи тижнів. Будинок придатний для проживання 10 чол. 1 м. до лісу, 500м. до чистої гірської річки Ріка, 7 км. до долини нарцисів, 10 км. до санаторного комплексу «ТЕПЛІ ВОДИ» с. Велятино, 20 км. до санаторного, курортного села Шаян.
Детально
Приватна садиба "У Ані"
Приватна садиба "У Ані"  розташована в селі Велятино, до "Термальних басейнів" 2 км. Ви можете відпочити в мальовничому куточку Карпат - в с. Велятино Хустського району.
Детально
Приватна садиба " Велет"
  Приватна садиба "Велет"  розташована в селі Велятино, до "Термальних басейнів" 500 м - 5-7 хвилинок пішки
Детально
Силоамська купальня «Шаян»
Відпочинково-розважальний комплекс «СИЛОАМСЬКА КУПАЛЬНЯ» розташований на початку села Шаян, 700 м від центру села, 200 м від автотраси, 350 м до джерела мінеральної води "Шаянська".
Детально
Приватний дім "Велятино"
Житло біля мінеральних джерел це комплекс який складається з одного 2-х поверхового будинку, будиночка з одним номером, розташований поруч з санаторієм « Теплі Води» ( 10 хв.), 150 метрів від зупинки автобуса та АВС.
Детально
Комплекс «Ерней Лаз» Шаян
Туристичний комплекс «ЕРНЕЙ ЛАЗ» розташований у селі Шаян, 1,5 км від центру, 5 км від селища Вишково, 15 км від міста Хуст, 250 м над рівнем моря. На території: ресторан, відкритий басейн із зоною відпочинку, сауна, більярд, спортзал, волейбольний майданчик, настільний теніс, дитячий майданчик і ігровий кімната, озеро, альтанки.
Детально