Садиба «У Кулі» Солочин
  Садиба «У Кулі» розташований в курортному с. Солочин, недалеко від санаторію Квітка Полонини. Тут створені ідеальні умови для відпочинку: упорядкована територія, комфортабельні номери, свіже повітря, мальовничі краєвиди. Відпочинок в приватному готелі «У Кулі» підійде для сімей з дітьми, любителям зеленого туризму та гірськолижного спорту.
Детально
Котеджі «Сонце Карпат» Яківське
Котеджі «Сонце Карпат» - це одноповерхові дерев'яні котеджі площею 100 м.кв. із затишною і комфортною обстановкою для повноцінного відпочинку двох, чотирьох або шести осіб. З вікон відкривається мальовничий вид на зелений ліс і гори.
Детально
 Таунхаус «Панорама Карпат»
   Ласкаво просимо на відпочинок до Закарпаття! Вас вітає таунхаус «Панорама Карпат», який знаходиться у Свалявському районі Закарпатської області, на території курортного села Поляна, в 200 м від найбільшого в Україні бальнеологічного санаторію «Сонячне Закарпаття». Екологічно сприятлива місцевість, чисте свіже повітря, близькість гір, лісу, відсутність шуму та автомобільних пробок, наявність джерел цілющої мінеральної води «Поляна Квасова» створюють всі умови для відпочинку та оздоровлення.
Детально
Готель “Гортензія” Поляна
Готель “Гортензія” знаходиться в мальовничому місці - в долині річки Піні, яка розташована в передгір'ї Карпат, в Свалявській котловині. Кришталево чистіше гірське повітря, неповторна краса навколишньої флори і фауни ваблять сюди всіх відпочиваючих цілий рік.
Детально
Міні готель «Вікторія»
Міні готель «Вікторія» розташований на території Санаторію «Сонячне Закарпаття» .
Детально
Готельно-ресторанний комплекс “Імперія”
Готельно-ресторанний комплекс “Імперія” розташований у с.Стройне на відстані 3 км до смт Свалява, на березі річки Свалявка. З вікон готелю відкривається вид на гору Кичера.

Детально
Готель "Оазис Карпат" Поляна
Комплекс «Оазис Карпат» - це комплекс який складається з дерев'яних котеджів. Гарна територія, є бювет з мінеральною водою, номери чисті, великі і комфортабельні. На території є лежаки, багато альтанок.
Детально
Готельно-ресторанний комплекс «Люксор»
  Готельно-ресторанний комплекс «Люксор» розташований практично при в'їзді у м. Сваляву, в тихій і комфортній зоні. На території автомийка, стоянка для авто.
Детально
Готельний рекреаційно-лікувальний комплекс "Solva Resor & SPA" Поляна
   Готельний рекреаційно-лікувальний комплекс Solva Resor & SPA- це абсолютно новий рівень сервісу в Україні, який відповідає міжнародним стандартам обслуговування в сфері готельного бізнесу та санаторно-оздоровчих послуг. Розкішний і вишуканий інтер’єр готелю, чудові умови проживання виразно виділяють Solva Resor & SPA на тлі конкурентів.
  Вибираючи наш готельний комплекс, ви отримуєте вигідну пропозицію, що включає ціни, які відповідають якості, індивідуальний підхід, приємні бонуси, вирішення питання з транспортною доставкою.
Детально
Форельне господарство "У Валентини" Вовчий
  На околиці закарпатського міста Свалява, в урочищі Ждимир, у дев’яти ставках-рибниках плавають косяки райдужної форелі. А поряд — туристичний комплекс «У Валентини».
  Тут ви маєте можливість добре провести час, порибалити, насолодитися чудовою природою. До ваших послуг: котедж з комфортабельними номерами на 7 місць, ресторан, озеро, де можна порибалити, альтанки, гриль та інше.
Детально