База відпочинку «Галицький двір» Світязь
База відпочинку «Галицький двір» рада запропонувати Вам комфортний відпочинок і послуги по організації ділових зустрічів, корпоративних заходів і свят. База рoзміщена на 10-му кілометрі від м. Шацьк (Волинська область) в сосновому лісі і 250 м. від озера Світязь.
Детально
Котедж «Барви Полісся»
Запрошуємо на відпочинок в котедж «Барви Полісся». Чарівна сила мальовничої поліської природи, свіжого і чистого повітря, наповненого енергією хвойного лісу, кришталево-чистої води, зроблять Ваш сімейний відпочинок на Шацьких озерах приємним, цікавим і корисним!
Детально
Котедж «Колорит»
  Котедж «Колорит» розташований неподалік соснового лісу, в тихому районі, за 5 хв. пішки до оз. Світязь, територія огорожена. Добре підійде для тихого сімейного відпочинку.
Детально
Котеджі " ВладАр"
Котеджі " ВладАр" запрошують на відпочинок поблизу озера Світязь, відстань до озера 500 м. (5 хв. пішки). Вихід на центральний пляж (Куточок рибалки), біля якого знаходяться розважальна зона, базарчик, магазини, кафе та дискотеки.
Детально
Приватний сектор "Чарівна квітка"
Приватний сектор "Чарівна квітка" розташований в затишному екологічному куточку на березі мальовничого озера Пісочне на Волині у Шацькому національному природному парку.
Детально
Котеджі "Фотинія"
Котеджі "Фотинія" (побудовані у 2016 р) запрошують Вас на чудовий відпочинок в сучасні будиночки, які знаходяться в мальовничому куточку Західної України на Волині в с. Світязь у Шацькому національному природному парку.
Детально
База відпочинку «Між двох озер»
База відпочинку «Між двох озер» відкрита в 2016 році і розташована на околиці с.Пульмо Шацького району Волинської області. Знаходиться на відстані від шуму розважальних закладів, що робить відпочинок більш тихим і спокійним.
Детально
Садиба "Сонячна" Світязь
Садиба "Сонячна" запрошує на затишний та приємний відпочинок на озері Світязь. Здається двохповерховий будинок покімнатно.
Детально
Гостинний двір "Сосновий гай"
Гостинний двір "Сосновий гай" знаходиться у мальовничому сосновому лісі, на березі озера Світязь (300 м до озера). Поруч пансіонат "Шацькі озера" з автовокзалом, ринком, магазинами, нічним клубом та облаштованим пляжем. За 150 м знаходиться парк активного відпочинку.
Детально
Котеджі "Лазурний берег"
  Котеджі "Лазурний берег" (побудовані у 2016 р) запрошують Вас на чудовий відпочинок в сучасному будиночку, який знаходиться в мальовничому куточку Західної України на Волині в с. Пулемець у Шацькому національному природному парку.
Детально