«Фермерська садиба »
   «Фермерська садиба » - двоверховий будинок, що включає в себе 5 номерів на 18 чоловік. До термальних вод "Косино" – 4 км, пляж "Бумеранг" с. Дийда -5 км. Місто Берегово на відстані 12 км.
Детально
Гостинний дім "Ванесса " Велика Бийгань
Гостинний дім "Ванесса "  розташована в селі Велика Бийгань, 10 км до міста Берегове, поруч із трасою Берегове–Чоп, 6,5 км до басейнів термальних вод "Косино".
Детально
Садиба «БИЙГАНЬ»
    Садиба «БИЙГАНЬ» розташована  у центрі села Велика Бийгань, 10 км до міста Берегове, поруч із трасою Берегове–Чоп, 6,5 км до басейнів термальних вод "Косино".

Детально
Гостинний двір «Мадярка»
Для бажаючих відчути справжню атмосферу Венгрії  ми гостинно запрошуємо  в Гостинний двір «Мадярка», до Ваших послуг смачні венгерські страви, родзинкою нашого гостинного двору є страви з печі на дровах. Гостинний двір «Мадярка» знаходиться в селі Велика Бийгань, 10 км до міста Берегове, поруч із трасою Берегове-Чоп, 6 км до басейнів термальних вод "Косино".
Детально
Пансіонат Маленька квітка
Відпочинок пансіонаті Маленька Квітка, чудовий і незабутній оздоровчий відпочинок неподалік від Косино де для усієї родини як взимку так і літом працюють термальних басейни. Люди, які приїжджають сюди вперше, вже з самого початку відпочинку відзначають небувалу легкість, приплив енергії. Отримавши задоволення від термальних басейнів Ви можете насолоджуватись комфортом пансіонату і смачними стравами в ресторанні який знаходиться поруч.
Детально
Вілла «ПИСАНКА»
  Вілла «ПИСАНКА» розташована у селі Велика Бийгань, 500 м від центру села, 10 км до міста Берегове, поруч із трасою Берегове–Чоп, 6 км до басейнів термальних вод "Косино".  Зручний асфальтований під'їзд.
Детально
Апартаменти «Вікторія»
Апартаменти «Вікторія» розташовані у  центрі села Велика Бийгань, 10 км до міста Берегове, поруч із трасою Берегове–Чоп, 6,5 км до басейнів термальних вод "Косино".
Детально